Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Korçës

 • 5 foto
  SHITET MERCEDES BENZ C KLASS
  Vetura

  SHITET MERCEDES BENZ C KLASS

  MERCEDES-BENZ C KLASS 🔹️VITI 2006 🔹️MOTOR 220 CDI EVO 🔹️VERSION AVANGARDE 🔹️CAMBIO MANUAL

  Pogradec Sot, 10:26
  4.500 €
 • 5 foto
  Okazion shite wv golf IV viti 2003 1.9 nafte
  Vetura

  Okazion shite wv golf IV viti 2003 1.9 nafte

  Shitet per arsye emigrimi wv golf IV 1.9 Nafte 4 porta klima tronik me 6 marsha Viti 2003 Me dokum

  Pogradec Sot, 10:25
  2.500 €
 • 1 foto
  Dăm diferite tipuri de finanțare
  Sherbime

  Dăm diferite tipuri de finanțare

  Oferim împrumuturi imobiliare și împrumuturi comerciale, împrumuturi și crearea de împrumuturi per

  Devoll Sot, 10:21
  5.000 Lek
 • 4 foto
  VW Golf 5
  Vetura

  VW Golf 5

  shitet golf 5 2.0 tdi sport i vitit 2004 6 marsha me dokumenta te rregullta taksa siguracion te prer

  Pogradec Sot, 10:19
  4.500 €
 • 11 foto
  Makina me porosi nga Gjermania
  Vetura

  Makina me porosi nga Gjermania

  Sjellim te gjitha llojet e automjeteve me porosi nga gjermania me siguri dhe cilesi teper te larte (

  Korçë Sot, 10:19
  1 €
 • 11 foto
  220 EVO Grand-Edition 2007 SUPER.........
  Vetura

  220 EVO Grand-Edition 2007 SUPER.........

  220 Evo kamio automatik tip-tronik, rritje zebritje marrshi ne timon, timon tresh, sallon lekure,ser

  Korçë Sot, 10:18
  4.800 €
 • 11 foto
  200 EVO Automat
  Vetura

  200 EVO Automat

  Shitet cklas 203 EVO sapo ardhur nga gjermania, kamio automatike tip-tronik, sensore parkimi, sensor

  Korçë Sot, 10:18
  5.200 €
 • 11 foto
  200 EVO Avangarde
  Vetura

  200 EVO Avangarde

  Shitet Cklas 200 nafte i llojit Anangarde sapo ardhur nga gjermania ne gjendje super te mire, me dog

  Korçë Sot, 10:17
  5.200 €
 • 11 foto
  200 Evo 2007  Okazion
  Vetura

  200 Evo 2007 Okazion

  200 EVO ardhur nga gjermania kamio manuale, navigator, serdiljet me ngrohje, sensore dritash, sensor

  Korçë Sot, 10:17
  5.300 €
 • 6 foto
  Fiat Doblo frigorifer
  Vetura

  Fiat Doblo frigorifer

  Makina eshte ne gjendje shum te mire shitet per arsye mosperdorimi kontakt viber/whatsup mundesi ble

  Korçë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BMW X5 3.0i benzine 2003
  Vetura

  BMW X5 3.0i benzine 2003

  Makina eshte ne gjendje te mire te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye mosperdorimi

  Korçë Sot, 10:16
  5.300 €
 • 7 foto
  BMW X5 4.8i benzine/gaz
  Vetura

  BMW X5 4.8i benzine/gaz

  Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera full extra te gjitha sherbimet e ber

  Korçë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Mercedes Benz C Eleganc Cdi 220
  Vetura

  Shitet Mercedes Benz C Eleganc Cdi 220

  Cmimi 2500 € i diskutushem! Makina eshte ne gjendje te shkelqyer e gatshme per cdo lloj prove, ka 26

  Pogradec Sot, 10:16
  2.500 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz E200 CDI //EVO
  Vetura

  Mercedes-Benz E200 CDI //EVO

  Makina eshte ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania te gjitha sherbimet e bera dogane e

  Korçë Sot, 10:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz GL320 Bluetec
  Vetura

  Mercedes-Benz GL320 Bluetec

  Makina eshte ne gjendje shum te mire cmimi i diskutueshem mundesi ndrimi me fugona mallrash

  Korçë Sot, 10:16
  20.000 €
 • 8 foto
  Audi A7 3.0
  Vetura

  Audi A7 3.0

  Makina eshte ne gjendje super te gjitha sherbimet e bera goma te reja cmimi i diskutueshem mundesi n

  Korçë Sot, 10:15
  26.000 €
 • 11 foto
  ❌SHITET CITROEN C 3 BENZINE/GAS VITI 2010❌
  Vetura

  ❌SHITET CITROEN C 3 BENZINE/GAS VITI 2010❌

  Citroen c3 viti 2010,1.1 Benzine+Gas (BRC),kambio manual,pilot automatik,sensor shiu dhe drite, kond

  Korçë Sot, 10:10
  3.500 €
 • 0 foto
  ??SHITET C200 kompressor AUTOMATIK??
  Vetura

  ??SHITET C200 kompressor AUTOMATIK??

  Shitet MB C200 kompressor benzine AUTOMAT tip tronic i sapo ardhur nga gjermania,me dogane te pagua

  Korçë Sot, 10:10
  4.900 €
 • 6 foto
  Pogradec
  Vetura

  Pogradec

  Shitet Ford C max 2007 automat 1.6 tdi e ardhur nga zvicra shum e paster brenda dhe jashte .me dokum

  Pogradec Sot, 10:08
  3.600 €
 • 4 foto
   OKAZION↘️BENZ-MERCEDES C230 LOOK AMG
  Vetura

  OKAZION↘️BENZ-MERCEDES C230 LOOK AMG

  Mercedes-Benz C230 V6 AMG Package FULL OPTIONS - Motorr 2498cc V6 perfekt per impjant gazi - Kambi

  Pogradec Sot, 10:08
  4.900 €
 • 9 foto
  MERCEDES C 200 SAPO ARDHUR
  Vetura

  MERCEDES C 200 SAPO ARDHUR

  Shitet benci c 200 sapo ardhur nga GJermania viti 2005 me dogan te paguar kamje manuale navikat

  Pogradec Sot, 10:08
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C 220 bluefficiency 2010
  Vetura

  Mercedes-Benz C 220 bluefficiency 2010

  Okazion! Mercedes-Benz C 220 cdi, blueficiency, 2010, kambio manuale 6+R, 227.000km. Makina disponon

  Korçë Sot, 10:03
  6.400 €
 • 11 foto
  Audi A8 3.0 TDI
  Vetura

  Audi A8 3.0 TDI

  Audi A8 3.0 TDI, 270hp, viti 2008, quattro, kambio automat. Full option, start stop, sedilje ngrohje

  Korçë Sot, 10:03
  10.500 €
 • 12 foto
  mercedez benz 300
  Vetura

  mercedez benz 300

  Automjeti eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta por te papaguara

  Korçë Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw 320i  seria 3
  Vetura

  Bmw 320i seria 3

  Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe elektrike. Ardhur nga Gjermania. Start & Stop

  Pogradec Sot, 09:59
  5.500 €
 • 7 foto
  ???? VW TOURAN 200D 2006 AUTOMAT FULL EKSTRA
  Vetura

  ???? VW TOURAN 200D 2006 AUTOMAT FULL EKSTRA

  vw touran 200d automat 250km ✅ 12/2005 ✅ xhamat e zinj ✅ sensor parkingu ✅ ndricimi dopio

  Pogradec Sot, 09:45
  3.800 €
 • 9 foto
  ?? BMW SERIA 3 GAZ BENXIN 2007 AUTOMAT ZVICRE?
  Vetura

  ?? BMW SERIA 3 GAZ BENXIN 2007 AUTOMAT ZVICRE?

  🇨🇭🇨🇭 BMW 🇨🇭🇨🇭 SERIA 3 GAZ BENXIN ME GARANCI 👉 AUTOMAT 👉 220KM 👉 12/2006 👉 FULL EKSTRA 👉👉 GOMAT E R

  Pogradec Sot, 09:45
  65 €
 • 6 foto
  ?????? C.KLAS 200 CDI EVO 2006 MANUAL ME DOG
  Vetura

  ?????? C.KLAS 200 CDI EVO 2006 MANUAL ME DOG

  👉👉👉 C.KLAS 200 CDI EVO MANUAL EURO 4 👉👉👉 VITI 12/2005 👉👉👉 KM220 DOGANA E PAGUAR 4GOMA CONTINENTAL

  Pogradec Sot, 09:45
  3.900 €
 • 12 foto
  Mercedes-Benz ML320 BlueTec 2009
  Vetura

  Mercedes-Benz ML320 BlueTec 2009

  Mercedes-Benz ML320 BlueTec viti i prodhimit fundi 2009 Model FaceLift dhe full ekstra ne versionin

  Pogradec Sot, 09:44
  12.400 €
 • 5 foto
  Volvo super gjendje. Mundesi ndrimi.
  Vetura

  Volvo super gjendje. Mundesi ndrimi.

  Volvo 70 ne gjendje shum te mir 2.4 naft automt .letrat te prera per 12 .muaj .mund te.ndroet me ma

  Pogradec Sot, 09:43
  3.300 €
 • 4 foto
  Mercedes benz b class
  Vetura

  Mercedes benz b class

  Makina eshte okazion ne gjendje shum te mire me sherbime te kryera me dokumeta e kompletuar si maki

  Pogradec Sot, 09:40
  3.500 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet Ford Galaxy

  Pogradec Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur
  Mobilje

  Kolltuke Antike shume vjecar super te Bukur

  Prsh shiten nje komplet kolltukesh shume te vecante dhe shume te vjeter te mbajtur mire kolltuket pe

  Korçë Sot, 09:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Super Kamiocine Fiat Ducato
  Vetura

  Shitet Super Kamiocine Fiat Ducato

  Prsh shitet super Kamiocine Fiat Ducato viti 1995 nafte shume e mire dhe nga jashte por dhe nga moto

  Korçë Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes motorr per 124 250 me kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes motorr per 124 250 me kamjo automatike

  .......motorri eshte i shkelqyer po ashtu dhe kamjoja

  Pogradec Sot, 09:35
  1 €
 • 6 foto
  shes pjese per 124 250 me kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per 124 250 me kamjo automatike

  ......makina ka pjese te shkelqyera

  Pogradec Sot, 09:35
  1 €
 • 5 foto
  shes motorr 250 per 124 dhe kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes motorr 250 per 124 dhe kamjo automatike

  ........

  Korçë Sot, 09:34
  1 €
 • 5 foto
  shes pjese per mercedes 124 250 kamjo automatike
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per mercedes 124 250 kamjo automatike

  makina ka pjese te shkelqyera

  Korçë Sot, 09:34
  1 €
 • 4 foto
  shes disqe pe mercedes w211 nr 16 bashk me goma
  Autopjese dhe paisje

  shes disqe pe mercedes w211 nr 16 bashk me goma

  ... ..........

  Korçë Sot, 09:34
  10 €
 • 1 foto
  shes pjese per tgjitha llojet e makinave
  Autopjese dhe paisje

  shes pjese per tgjitha llojet e makinave

  ndodhemi ne rrugen nacionale korc-pogradec

  Kolonjë Sot, 09:32
  1 €
 • 6 foto
  VEGLA PUNE NGA GJERMANIA
  Makina dhe vegla

  VEGLA PUNE NGA GJERMANIA

  Shiten dy trapane te erdhur nga Gjermania jane ne super gjendje te mire. Njeri eshte i markes DAVER

  Korçë Sot, 09:31
  1 €
 • 3 foto
  Shitet ose ndrohet VW Passat 2.0 TDI , Viti 2007
  Vetura

  Shitet ose ndrohet VW Passat 2.0 TDI , Viti 2007

  VW PASSAT HIGHLINE 2.0 TDI -Viti 2007 -Kambio manual 6+1 -240.000 KM - Sensor parkimi , kamer parkim

  Korçë Sot, 09:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dhome frigorifer okazion
  Teknik dhe paisje

  Dhome frigorifer okazion

  Permasat jane 6 meter i gjate 4 meter i gjere dhe 2 meter i larte. Ne gjendje te shkelqyer

  Korçë Sot, 09:30
  1 €
 • 6 foto
  MICHELEN
  Autopjese dhe paisje

  MICHELEN

  Shiten 2 goma MICHELEN bashke me disqe hekuri ne gjendje te mire. Gomat jane nr 185.60.14. Jane shum

  Korçë Sot, 09:29
  40.000 Lek
 • 6 foto
  GOMA NGA GJERMANIA
  Autopjese dhe paisje

  GOMA NGA GJERMANIA

  Shiten 2 goma dimerore bashk me disqe hekuri te erdhura nga Gjermania. Gomat jane 100% te reja. Jane

  Korçë Sot, 09:29
  1 €
 • 11 foto
  Mercedes E280 , Benzine+Gaz , Automat 2007
  Vetura

  Mercedes E280 , Benzine+Gaz , Automat 2007

  Shitet Mercedes - Benz E280 Benzine V6 , viti 2007 , kambio automatik 7G , 194.000 KM , makina erdhu

  Korçë Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zinxhira per furgona
  Autopjese dhe paisje

  Zinxhira per furgona

  Shiten nje pale zinxhira per furgona malli ose trasporti. Zinxhirat jane ne super gjendje jane shum

  Korçë Sot, 09:28
  100.000 Lek
 • 10 foto
  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE
  Vetura

  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 MANUALE

  MERCEDES C-180 BENZINE GAZ 2002 KOMPRESSOR MANUALE NE GJENDJE SHUME TE MIRE 📲 +355 69 587 6565

  Pogradec Sot, 09:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh
  Vetura

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh

  Mercedes Benz C200 Cdi Evo Automat portobagazh i sapoardhur ne gjendje shume te mire pune,me dogane

  Pogradec Sot, 09:21
  4.500 €
 • 9 foto
  Vw Passat 2.0Nafte 2005 kamio manuale
  Vetura

  Vw Passat 2.0Nafte 2005 kamio manuale

  Vw passat nafte,kamio manuale, e paster jashte dhe brenda,dokumenta te paguara,ne gjendje shume te m

  Pogradec Sot, 09:21
  5.000 €