• Autopjese dhe paisje

  BMW 📺 2 jastëk koke, me 7coll Monitora 🆕️

  VETËM PËR MARAKLI! Shes 2 jastek të ulëseve të para, për BMW E30/E36/E46 dhe modele tjera, mirëp

  Prizren Sot, 19:03
  165 €
 • Apartment / Banesa

  ORDINANCA E RE ME QIRA, prej 1000€↘️650€ / ose SHITET 52'900€

  KOMPLET ORDINANCA E RE JEPET ME QIRA, ose SHITET! në qendër të Fushkosovës, te rrethi i madh i vjet

  Fushë Kosovë Sot, 19:08
  650 €
 • Lokale / Punetori / Magazina

  ORDINANCA E RE ME QIRA, prej 1000€↘️650€ / ose SHITET 52'900€

  KOMPLET ORDINANCA E RE JEPET ME QIRA, ose SHITET! në qendër të Fushkosovës, te rrethi i madh i vjet

  Prishtinë Sot, 19:43
  650 €
 • Autopjese dhe paisje

  3 Cerada Origjinale ACRYLSTOF 100% TË REJA!

  KY RAST NUK JU VJEN EDHE NJËHER AS NË KOSOVË, E AS NË SHQIPËRI! Shiten 3 Cerada ORIGJINALE fabrik

  Prizren Sot, 11:01
  Me Marrveshje
 • Autopjese dhe paisje

  3 Mbulesa Origjinale ACRYLSTOF 100% TË REJA!

  KY RAST NUK JU VJEN EDHE NJËHER AS NË KOSOVË, E AS NË SHQIPËRI! Shiten 3 Cerada ORIGJINALE fabrik

  Tiranë Sot, 19:08
  Me Marrveshje
 • Fotoaparate

  ACER Aspire One Minilaptop, ndrrim me NIKON/CANON

  Minilaptop praktikisht i ri, i papërdorur: ACER Aspire One D255E 10.1", ULTRASLIM, ngjyra e bardhë,

  Prizren 24 qershor 17:41
  Me Marrveshje
 • Autopjese dhe paisje

  2 Amortizer të prapëm, të ri, Audi, VW, Škoda

  Shiten dy Amortizer të Ri, me gaz, Çmimi vlenë për 2 copë (komplet trapi i prapëm). Pasojn pë

  Prizren 26 shtator 09:34
  50 €
 • Autopjese dhe paisje

  Auto DVD/CD 6x charger (magazin) 100% e re!

  Shes DVD Player (6x magazin) për Automjete, nga Zvicrra. Është fabrikisht 100% e re dhe e paketume.

  Prizren Sot, 11:03
  Me Marrveshje