BANESË 2+1 NË FUSHË KOSOVË

Çmimi: 74.200 €

Detajet

Postuar
15 dhjetor 2023 20:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
106 m²

Përshkrimi


ID: 62957
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 106 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 3
📲: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 2+1 per shitje në Fushë Kosovë. Banesa ndodhet ne rrugen kryesore afër shkolles Mihal Grameno , ndertim cilesorë, e pa banuar me pare. Posedon siperfaqe prej 106m2, është e pamobiluar dhe gjendet ne katin e 3-të. E gatshme per banim.

POSEDON FLETË POSEDUESE

Renditja : Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Depo | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 62957 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com


Shpallje te ngjashme