BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

Çmimi: 78.840 €
BANESË 3+1 NË FUSHË KOSOVË

Detajet

Postuar
15 dhjetor 2023 17:17
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
109.5 m²

Përshkrimi

ID: 71584
Prona: Banesë
Oferta: ☆ , për SHITJE
Qyteti: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 109.5 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 3
📲: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per shitje banesë 3+1 në Fushë Kosovë, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Idriz Breznica, ka nje siperfaqe prej 109.2m2 dhe gjendet ne katin e 3-të, e mobiluar komplet e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |

Kërko pronën me ID: 71584 në www.pronari.com për më shumë detaje rreth pronës.
046336699
[email protected]
www.pronari.com


Shpallje te ngjashme