Banesa 90m2 kati 6 te ALFEST lagjja DOKTORI BRESJE te KOMUNA

Çmimi: 52.500 €
Banesa 90m2 kati 6 te ALFEST lagjja DOKTORI BRESJE te KOMUNA

Detajet

Postuar
27 prill 13:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
90 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banes për shitje në F.Kosovë

Lagjja DOKTORI me siperfaqe 90m2

Kati 6(kati i fundit)

Renditja:
Sallon me kuzhinë
Dy dhoma gjumi
Banjo
Shpajz
Koridor
Teras

Objekti Eshte në Fazen e ndertimit të vrazhdë dhe bohet e gatshme per banim me se largu ne dhjetor 2024.

Cmimi; 52.500€

Per me shume info 045600900


Shpallje te ngjashme