Banesa ne Shitje 3+1 Fushe Kosove - afer Bau Market

Çmimi: 700 €
Banesa ne Shitje 3+1 Fushe Kosove - afer Bau Market

Detajet

Postuar
13 prill 08:20
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
117.56 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banes 117.56mBanesa eshte ndertuar nga Al Trade, kompleksin Linda 17, kati 4, ka 2 ashensor ne hyrje
Rruga per Uglar, afer Bau Market, Fushe Kosove
Qasje direkt per magjistralen Fushe Kosove - Prishtine,

🏠Banesa posedon 117.5 m2
▪️Sallon me Kuzhin
▪️3 dhoma gjumi
▪️2 banjo
▪️Depo
▪️Ballkon
▪️Fshisen qendrore te Instaluar
▪️Roletat me rryme
▪️Nxemje nen dysheme

Orejentimi perendim, afer Shkollen dhe qerdhen per femije.

Banesa eshte e gaqme per banim ne Dhjetor 2024,
Ne rast vonese, nga shitesi paguhet qiraja 250€ / muaj

Kontrata bahet te NOTERI,
Cmimi 700€ / m2
Per te interesuar tel: +383 49 849 776


Shpallje te ngjashme