- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
- Banesë në #SHITJE - Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
11 maj 2023 01:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
88.59 m²

Përshkrimi

#Eliza

- Ofrojmë për shitje banesë në lagjen Eliza një nga lagjet më të mira në Fushë Kosovë e ndarë në tre komplekse me infrastruktur të plotë urbane gjithnjë duke ofruar kushte sa më të mira për secilin banorë! Lagjja Eliza ofron hapsirë të mjaftushëm parkingu nëntoksorë dhe rrugor, duke përfshi edhe shetitoren me hapsira gjelbërimi këndi i lojrave për fëmijë fontana ndriçim etj!
Kompleksi Eliza C i cili tash më është duke u ndërtuar përmban në vete cilësi dhe kualitet në secilen hapsirë duke filluar me dritare të gjata deri në dysheme në secilën njësi me dy palë xhama të mveshura me roletna, nxemje nën dysheme keramika dhe sanitari Italiane dhe Spnajolle dyre dhe dysheme druri dhe të gjitha materialet tjera përcjellëse janë të kualitetit të lartë dhe brendëve të njohura europiane!

#Banesa
Sipërfaqe | 88.59m² | Kati 3 | Orientim Perendim
Planimetria | Qëndrim ditorë me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Depo | Koridori | Ballkoni

- Për më shumë informata kontakto:

#Kontakti
- Agjensioni për patundshmëri Urban City
- Tel +383 49 391 200 |+Viber & whatsApp|
- E-mail: [email protected]
- Lokacioni Prishtinë | Aktash


Shpallje te ngjashme