▪️Shitet Banesa 110.75m2 - 105,000€

Çmimi: 105.000 €
▪️Shitet Banesa 110.75m2 - 105,000€

Detajet

Postuar
1 prill 12:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
110.75 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

▪️Shitet Banesa - 105,000€

Banesa ka gjithësej 110.75 m², lokacion shumë të përshtatshëm dhe me qasje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit. Zona rreth banesës është e qetë, e sigurtë, ka hapësirë të mjaftueshme për parking dhe me plot gjelbrim.

Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata për këtë pronë bëhet të Noteri.

📍Lokacioni : Banesa gjendet në Prishtina e Re, Rr."Holgen Petersen", në kompleksin #Melia ndërtues #PrimeGroupConstruction, Kati i 9-të,Tipi C-09, Llamella C

Banesa ka këtë renditje:
▫️Qëndrim ditor me kuzhinë
▫️3 Dhoma gjumi
▫️1 Depo
▫️1 Ballkon
▫️1 Banjo
▫️1 WC

📌Info shtesë: Objekti parashihet të përfundon në Shtator 2023

▫️ID e shpalljes : 1066

📱044/196-200
✉️[email protected]


Shpallje te ngjashme