▪️Shitet Banesa - 80,000€

Çmimi: 80.000 €
▪️Shitet Banesa - 80,000€

Detajet

Postuar
22 mars 2023 17:31
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
4
Kuadratura
123.35 m²

Përshkrimi

▪️Shitet Banesa - 80,000€

Banesa ka gjithësej 123.35 m² sipërfaqe dhe orientohet në Veri dhe Perëndim, lokacion mjaftë të qetë dhe të përshtatshëm për banim.
Objekti është i pajisur me leje të ndërtimit dhe kontrata për këtë pronë bëhet të Noteri.

📍Lokacioni : Banesa gjendet në Fushë Kosovë, Kati i 4-të, ndërtues Visa Project, ndodhët afër ambulantës.

📌Info shtesë: Objekti parashihet të përfundohët në Shtator 2023.

Banesa ka këtë renditje:
▫️Qëndrim ditor me kuzhinë.
▫️3 Dhomë gjumi
▫️2 Ballkona
▫️1 Banjo
▫️1 Depo

▫️ID e shpalljes : 1032

📱044/196-200
✉️[email protected]


Shpallje te ngjashme