SHITET Banesa në Fushë Kosovë, tek #ALTRADE?

Çmimi: 49.000 €
SHITET Banesa në Fushë Kosovë, tek #ALTRADE?

Detajet

Postuar
12 prill 12:40
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
61 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET Banesa në Fushë Kosovë, tek #ALTRADE📍
▪️Çmimi: 49.000€💶
▪️Rruga e Uglarit. objekti Linda 7, afër Bau Market, me 60.29m2 - kati i 8 - me lift, ka flete poseduese, me kushte shumë të mira banimi eshte e pa mobiluar e gatshme per banim si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

tel 📞
044 924 900 + WhatsApp +Viber


Shpallje te ngjashme