SUPER OFERTË, SHITET BANESA NË BRESJE - FUSHË KOSOVË 620 EUR

Çmimi: 58.466 €
SUPER OFERTË, SHITET BANESA NË BRESJE - FUSHË KOSOVË 620 EUR

Detajet

Postuar
28 mars 13:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
94 m²
Numri i dhomave
3

PërshkrimiShitet banesa Fushë Kosovë ne bresje, katin e nëntë(9), ka 2 ashensorë dhe ka siperfaqe 94.3M2. Një ambient familjar i qetë, që ka afër ambullanten,shkollen, shumë dyqane për nevoja të ndryshme. Është ndertim i ri, e pa mobiluar dhe ka hapësirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim.

Ka kete renditje:
• Sallon me kuzhine;
• 2 dhoma gjumi;
• Banjo;
• Korridor, Depo dhe
• Ballkon.

Çmimi: 620 euroM2
Totali: 58. 466 euro

Kontaktoni ne:
Telefon, & Viber
+38343874687
Fcb&Insta: Agjencioni Dugi
Tiktok: agjencioni.dugi
e-mail: [email protected]
web: dugirealestate.com
#qira #banesa #banesemeqira #shitje #baneseneshitje #banes


Shpallje te ngjashme