Shiten 3 banesa ne fushkosovë

Çmimi: 650 €
Shiten 3 banesa ne fushkosovë

Detajet

Postuar
30 janar 2023 16:57
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
87.63 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi


Kompleksi ndodhet tek \"Murebest-i\" dhe ka dalje direkte në maxhistralen Fushë Kosovë-Prishtinë.
Është i sapo-përfunduar dhe i gatshëm për banim.
Banesat janë në katet 2 dhe 4.

Kati 2 87.63m2
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë 2 Dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Depo
Ballkon
Kati 4 84.49m2
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë 2 Dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Depo
Ballkon
Kati 4 62.47m2
Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë 1 Dhomë gjumi
Koridor
Banjo
Ballkon

Nr kontaktues
044 648 746
045 800 510


Shpallje te ngjashme