Shiten banesat,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej , Nje Dy d

Çmimi: Me Marrveshje
Shiten banesat,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej , Nje Dy d

Detajet

Postuar
25 nëntor 14:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
70 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

📷Shiten banesat,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej , Nje Dy dhe Tri dhoma gjumi
Qendrim ditor dhe kuzhinë Banjo , Ballkon Depo
📷Për me shumë informata kontaktoni
📷 044 760 020
045 584 613
045 584 719
044 888 422
📷Banesat janë në ndërtim e sipër !!
📷Kati i 3-rë Sipërfaqja: (77.29m2) Dy dhoma gjumi
📷Kati i 4-rë Sipërfaqja: (91.59m2) Tri dhoma gjumi
📷Kati i 2-rë Sipërfaqja: (59.68m2) Nje dhoma gjumi
📷Çmimi:Sipas Marrëveshjes


Shpallje te ngjashme