? Shitet banesa 88.59m² - Eliza C, Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
? Shitet banesa 88.59m² - Eliza C, Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
29 mars 11:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
88.59 m²
Numri i dhomave
2,5

Përshkrimi

Shesim banesën me sipërfaqe 88.69m² në katin e 5-të. Banesa ndodhet në kompleksin banesor Eliza C, ndërtuar nga kompania CIMA në Fushë Kosovë.
Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo dhe terasë. Banesa është e orientuar në lindje me pamje kah parku i kompleksit. Kontrata tek noteri.


Kontakt: +383 43 848 766 (Viber, Whatsapp)

NUK BASHKËPUNOJMË ME AGJENSIONE!


Shpallje te ngjashme