Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej ,Tri dhoma

Çmimi: 480 €
Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej ,Tri dhoma

Detajet

Postuar
10 gusht 15:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
114 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

⭕️Shitet banesa ,Në Fushë Kosovë rruga Eqrem Çabej ,Tri dhoma gjumi
Qendrim ditor dhe kuzhinë Banjo, Wc , Ballkon, Depo
⭕️Për me shumë informata kontaktoni
📞 044226688
📞 049103900
⭕️Banesat janë në ndërtim e sipër !!
🏢Lamella A Fund viti 2021 përfundon
⭕️Kati i 3 -rë Sipërfaqja:(114.57m²) Tri dhoma gjumi
⭕️Çmimi:Sipas Marrëveshjes


Shpallje te ngjashme