Apple Macbook Touch Bar 13 inç 2017 +1 (518) 6597304

Çmimi: 760 €
Apple Macbook Touch Bar 13 inç 2017 +1 (518) 6597304

Detajet

Postuar
17 maj 21:35
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Apple Macbook Touchbar 13 inç model 2017
          Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.

  WHATSAPP @ +1 (518) 6597304

  VIBER @ +855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Familja e Produktit Apple: MacBook Pro
Shpejtësia e procesorit: Viti i lirimit 2.90GHz: 2017
Më i përshtatshëm për: Light Gaming Madhësia e ekranit: 13 "Memoria: 8GB
Kapaciteti i Hard Drive: 256GB Vendi / Rajoni i Prodhimit: Shtetet e Bashkuara
Lloji i ruajtjes: SSD (Solid State Drive) Sistemi operativ: macOS 10.13, Lartë Sierra