Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara +1 (518) 6597304

Çmimi: 300 €
Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara +1 (518) 6597304

Detajet

Postuar
17 maj 21:46
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Apple iPhone 6s Plus 128GB E hapur
          Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.

  WHATSAPP @ +1 (518) 6597304

  VIBER @ +855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Modeli i Apple: iPhone 6s + Plus
Style: Bar MPN: Nuk aplikohet
Karakteristikat: Të Dhënat e Dhënave 3G, të Dhënat e Dhënave 4G, Bluetooth të Lehtë, të Gatshme Globale, GPS, Shfletuesi i Internetit, Lojtar Muzikor, Komunikim në afërsi të fushës, Speakerphone, Touchscreen, TTY Compatible,
Rezolucioni i kamerës: 12.0MP Sistemi operativ: iOS - Apple
Rrjeti: Kontrata Unlcoked: i hapur


Shpallje te ngjashme