Apple iPhone X 256GB (fabrika e hapur)

Çmimi: 450 €
Apple iPhone X 256GB (fabrika e hapur)

Detajet

Postuar
6 nëntor 15:04
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Për më shumë Equires na kontaktoni përmes

Email: [email protected]
Biseda WhatsApp 24HRS: +971525634552

SHITJE PËR TË GJITHA KUFIZUAR Vendi më i mirë për të blerë të gjitha llojet e elektronikës dhe më shumë.
Website: www.salesforalltd.com
Na kontaktoni sot dhe do të gëzojnë blerjen nga ne

Identifikuesit e Produkteve
markë Apple
Modeli i Apple iPhone X


Karakteristikat Kryesore të Produktit
Style Bar
Kapaciteti i ruajtjes 256 GB
Color Silver
Rrjeti AT & T
Madhësia e ekranit 5.8 in
Lidhshmëria Bluetooth, NFC, Wi-Fi
Procesor Hexa Core
Rezolucioni i kamerës 12.0MP

Email: [email protected]
Biseda WhatsApp 24HRS: +971525634552


Shpallje te ngjashme