Apple iPhone XS Max - 256GB - Ari (i Hapur) A1921 (CDMA + GSM) (CA)

Çmimi: 600 €
Apple iPhone XS Max - 256GB - Ari (i Hapur) A1921 (CDMA + GSM) (CA)

Detajet

Postuar
6 dhjetor 13:12
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Apple

Përshkrimi

Apple iPhone XS Max - 256GB - Ari (i Hapur) A1921 (CDMA + GSM) (CA)

Oferta masive e zbritjes Xmas, më dërgoni në kutinë time tani dhe merrni dëshirën tuaj.

Për shitje me ofertë zbritje 50% OFF
Na kontaktoni në:

Whatsapp +2348130516197
Skype Chat: Kenny.moo1

Viber chat: +22996540322

Shërbimi më i mirë për konsumatorët


Shpallje te ngjashme