Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Lexuara +1 (518) 6597304

Çmimi: 530 €
Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Lexuara +1 (518) 6597304

Detajet

Postuar
17 maj 21:51
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Samsung Galaxy Note8 SM N950 256GB Midnight Zi Zbuloi Smartphone
          Për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarje.

  WHATSAPP @ +1 (518) 6597304

  VIBER @ +855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: SAMSUNG Modeli: Note8 SM-N950
Karakteristikat: Të Dhënat e të Dhënave 3G, të Dhënat e Dhënave 4G, Gjeste Ajrore, Të Lejuara me Bluetooth
Rezolucioni i kamerës: Dual 12 MP, f / 1.7 & f / 2.4, OIS MPN: SM-N950
Madhësia e ekranit: 6.3 inç [~ 83.1% raport ekran-trup) Rrjeti: I hapur
RAM: 6GB Kontratë: Pa Kontratë
Statusi i bllokimit: Fabrika e Hapur Kapaciteti i ruajtjes: 256GB
Lloji i kartës së kujtesës: MicroSD - Deri në 256 GB Sistemi operativ: Android 7.1 [Nugat]
Procesor: Exynos 8895 Octa - EMEA Stili: Smartphone
Linja familjare: Samsung Galaxy