Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935A

Çmimi: 300 €
Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935A

Detajet

Postuar
29 maj 13:11
Kategoria
Elektronikë > Telefona celulare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Graçanicë
Prodhuesi
Samsung

Përshkrimi

Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935A Mesnatë e Zezë Zgjeroi Smartphone
       kontaktoni me mua për përgjigje të shpejtë dhe shpërndarjen

  WhatsApp Chat +1 (518) 6597304

Viber Chat..Viber + 855717884451

Specifikat e artikullit
Markë: Samsung
Modeli: Samsung Galaxy S7 buzë
Style: Bar MPN: SM-G935AZKAATT
Rezolucioni i kamerës: Procesor 12.0MP: Quad Core
Ngjyra: E zezë
Lloji i kartës së kujtesës: Rrjeti i MicroSD: i hapur
Kapaciteti i ruajtjes: 32GB Kontratë: Pa Kontratë
Madhësia e ekranit: 5.5 "UPC: 0887276149707