Toyota Rav 4x4 Bensin/Hybrid

Çmimi: 1.234 €
Toyota Rav 4x4 Bensin/Hybrid

Detajet

Postuar
11 korrik 2023 08:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Kaçanik
Marshi
Automatik
Kilometrazha
120 000 - 129 999
Karburanti
Benzin
Targa
Të huaja
Lloji
Toyota
Modeli
RAV 4

Përshkrimi

Vetura esht shum e ruajtur, esht ekonomik, karrikat perpara jan me nxemje dhe ftofje, kurse mbrapa jan vetem me nxemje. Karrika e shoferit eaht me elektrik. Esht tavani panorama dmth me xham. I ka te gjitha qe esht nevoja, 5 kamera, kuk per prekolic. Esht shum i mir per ndeshje se ndalet vet kur ka rrezik. Qmimi na kontaktoni ne telefon 049 633 640 Gezim


Shpallje te ngjashme