Vetura

VW Volkswagen | Iltis | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  SHES GJETEN DIZEL 1.6 VITI 1988 RKS 2 MUJ
  Vetura

  SHES GJETEN DIZEL 1.6 VITI 1988 RKS 2 MUJ

  SHES GJETEN DIZEL 1.6 VITI 1988 RKS 2 MUJ NE GJENDJE SHUM TE MIR TRAPA VOZITJE OSHT TIP TOP OSHT E

  Prishtinë 24 maj 23:04
  580 €
 • 6 foto
  Golf 6
  Vetura

  Golf 6

  shitet golf 6 2.0

  Podujevë 8 janar 19:24
  1 €