Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Durrësit

 • 0 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Mercedez benz 1996.. Gati per cdo dhoj prove.. maksimum 6litra per 100km... letrat deri ne shkurt t

  Durrës Sot, 03:39
  2.500 €
 • 5 foto
  Mozaik me guraleca ne pllake betoni. Viti 1970 !!!
  Koleksione

  Mozaik me guraleca ne pllake betoni. Viti 1970 !!!

  Shitet mozaik i realizmit socialist me vlera te rralla kulturore i vitit 1970 I autorit Gavril Prift

  Durrës Sot, 03:06
  15.000 €
 • 9 foto
  BMW 730D FULL OPSION
  Vetura

  BMW 730D FULL OPSION

  Bmw 730 diesel//viti prodhimit 2009//kambio automatike//190 mij km origjinale//distronik//xhama te z

  Durrës Sot, 02:49
  17.500 €
 • 7 foto
  JEEP CHEROKEE 2.7CRD 2009 AUTOMATIK
  Vetura

  JEEP CHEROKEE 2.7CRD 2009 AUTOMATIK

  Jeep cherokee//viti prodhimit 2009//versioni limited//motorri 2.7 crd//kambio automatike//sensore pa

  Durrës Sot, 02:48
  12.500 €
 • 1 foto
  3 iphon 4s
  Telefona celulare

  3 iphon 4s

  shten 3 iphon 4s te perdorur pak ore pune . Te ardhur nga Gjermania

  Durrës Sot, 02:48
  330 €
 • 5 foto
  Toyota yaris 1.4 naft automat
  Vetura

  Toyota yaris 1.4 naft automat

  Mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per sherbime. Ka rreth 165 000km. Mund edhe te nde

  Durrës Sot, 02:45
  4.600 €
 • 8 foto
  Apartament 2+1 Dupleks Durres Plazh
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1 Dupleks Durres Plazh

  Apartament 2+1vi e par me detin Dupleks dhe ambjente te tjera, Durres Plazh, lagjia 13. Me te gjitha

  Durrës Sot, 02:23
  75.000 €
 • 3 foto
  Renault Clio pak i diskutueshem
  Vetura

  Renault Clio pak i diskutueshem

  Shes reno clio,siguracion te paguar deri ne janar 2019,duhet bere vetem kualidimi. Makina ne gjendje

  Durrës Sot, 01:52
  900 €
 • 5 foto
  shes apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  shes apartament 2+1

  shitet apartament 2 dhoma 1 soxhiorno e madhe dhe ballkon..kati 9 me ashensor..mbas serave..

  Durrës Sot, 01:52
  80 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 -00
  Vetura

  Peugeot 206 -00

  Shes peugeot 206 viti 2000 1.1 benzin ngjyra gri 1500 euro i diskutushem

  Durrës Sot, 01:44
  1.500 €
 • 2 foto
  Renault Clio
  Vetura

  Renault Clio

  Shes renault clio. 1.2 benzine kambio automatike. Shum ekonomike e sapo ardhur nga gjermania. Tapice

  Durrës Sot, 01:44
  2.000 €
 • 1 foto
  ?TRE PAISJE PALESTRE TE REJA!!!!!⛔OKAZION⛔
  Paisje per sport

  ?TRE PAISJE PALESTRE TE REJA!!!!!⛔OKAZION⛔

  TRE PAISJE PALESTRE TE REJA OKAZION... TE TREJA.. VEÇ KANE ÇMIM TJETER... 069 87 93 743 DURRES.

  Durrës Sot, 01:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Foristrade huyndai santafee ,2000 kubik nafte ,4x4
  Vetura

  Foristrade huyndai santafee ,2000 kubik nafte ,4x4

  shitet FORISTRADE HUYNDAI SANATFEE , prodhim i vitit 2002 , 4x4 nafte , me turbo dhe interkuler . dy

  Durrës Sot, 01:05
  3.500 €
 • 5 foto
  Timon Range Rover 2011
  Autopjese dhe paisje

  Timon Range Rover 2011

  Shitet Timon Ranger Rover Vogue 2011. I perdorur vetem 10000 km. Me inokse me F1 -+. I pershtatet dh

  Durrës Sot, 01:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  ?E-BENZ 220CDI AUTOMAT V-2009 \"MUNDESI NDERRIMI\"
  Vetura

  ?E-BENZ 220CDI AUTOMAT V-2009 \"MUNDESI NDERRIMI\"

  SHITET BENZ E 220 CDI AUTOMAT AVANGARD VITI 2009. TE GJITHA SHERBIMET E BERA MUNDESI NDERRIMI. TEL 0

  Durrës Sot, 00:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT NE PLAZH

  APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJISUR ME DOKUMENTA. PER

  Durrës Sot, 00:58
  42.000 €
 • 7 foto
  Toyota RAV4 2.2 D-CAT LIBER SHERBIMI/ Start & Stop
  Vetura

  Toyota RAV4 2.2 D-CAT LIBER SHERBIMI/ Start & Stop

  Shitet Toyota RAV4 2.2 Diesel D-CAT 4x4 viti 2007 kambio manuale 6+R marshe 234\'000km origjinale te

  Durrës Sot, 00:53
  7.200 €
 • 5 foto
  Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007 me dogane
  Vetura

  Ford Transit Connect 1.8 TDCi 2007 me dogane

  Ford Transit Connect 1.8 TDCi Viti 2007 220\'000 km origjinale E sapo ardhur me dogane te paguar ga

  Durrës Sot, 00:53
  3.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz A Class 160 CDI AVANTGARDE
  Vetura

  Mercedes-Benz A Class 160 CDI AVANTGARDE

  Mercedes-Benz A160 CDI AVANTGARDE Shume ekonomike Viti 2006 290\'000km origjinale Kambio manuale 5+

  Durrës Sot, 00:53
  3.400 €
 • 4 foto
  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
  Vetura

  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

  Shitet Alfa Romeo 159 1.9 JTDm viti 2007 kambio manuale 6+R marshe sallon ngjyre bezhe me komanda n

  Durrës Sot, 00:53
  3.600 €
 • 1 foto
  Shitet lavatrice dhe makine tharese
  Teknik dhe paisje

  Shitet lavatrice dhe makine tharese

  Shitet lavatrice dhe makine tharese bosch dhe rex per 30,000 lekem

  Durrës Sot, 00:43
  30.000 Lek
 • 6 foto
  Fiat Idea viti 2006 1.3 nafte
  Vetura

  Fiat Idea viti 2006 1.3 nafte

  Fiat Idea viti 2006 1.3 nafte Ne gjendje shum te mire sapoardhur nga italia me kondicioner dogan te

  Durrës Sot, 00:35
  2.500 €
 • 6 foto
  Citroen C3 picaso viti 2009
  Vetura

  Citroen C3 picaso viti 2009

  Citroen C3 picaso viti 2009 Ne gjendje shum te mire 1.4 banzin 169.000km te vetat

  Durrës Sot, 00:35
  4.500 €
 • 6 foto
  Toyota Avensis 2.0 viti 2006
  Vetura

  Toyota Avensis 2.0 viti 2006

  Toyota Avensis 2.0 viti 2006 Sapoardhur nga italia ne gjendje shum te mire me dogan te paguar

  Durrës Sot, 00:34
  3.800 €
 • 8 foto
  Toyota corolla 1.4 nafte viti 2006
  Vetura

  Toyota corolla 1.4 nafte viti 2006

  Toyota corolla 1.4 nafte viti 2006 Kamio automat goma te reja super gjendje me dogan te paguar

  Durrës Sot, 00:34
  4.300 €
 • 7 foto
  Aclas kamio automat viti 2007
  Vetura

  Aclas kamio automat viti 2007

  Aclas kamio automat viti 2007 Super gjendje sapo ardhur nga italia 180.000km te vetat

  Durrës Sot, 00:34
  3.900 €
 • 6 foto
  Fiat panda viti 2008 me dogan te paguar nafte 1.3
  Vetura

  Fiat panda viti 2008 me dogan te paguar nafte 1.3

  Fiat panda viti 2008 me dogan te paguar nafte 1.3 gjendje perfekte Me kondicioner

  Durrës Sot, 00:34
  2.800 €
 • 6 foto
  Pirun CLARK 4 tonsh
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Pirun CLARK 4 tonsh

  Pirun CLARK 4 tonsh me dogan super gjendje

  Durrës Sot, 00:34
  9.500 €
 • 9 foto
  Land Rover Discover viti 2007
  Vetura

  Land Rover Discover viti 2007

  Land Rover Discover viti 2007 2.7 nafte super gjendje 7 vendesh super mjet

  Durrës Sot, 00:34
  9.800 €
 • 10 foto
  Mercedes E220 Automat
  Vetura

  Mercedes E220 Automat

  Mercedes E220 Automat Super gjendje makin e mbajtur per merak dokumenta per 1 vit 220.000 km te veta

  Durrës Sot, 00:33
  4.800 €
 • 7 foto
  Audi A4 super gjendje automat
  Vetura

  Audi A4 super gjendje automat

  Audi A4 super gjendje automat Viti 2008

  Durrës Sot, 00:33
  9.500 €
 • 7 foto
  Ford Fiesta 2006 1.4 nafte
  Vetura

  Ford Fiesta 2006 1.4 nafte

  Ford Fiesta 2006 1.4 nafte Ne gjendje shum te mire me dogan te paguar sapoardhur nga italia

  Durrës Sot, 00:33
  2.700 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C300 i sapoardhur
  Vetura

  Mercedes Benz C300 i sapoardhur

  C300 Benzin - Gaz (jo 4matic) Makina esht e sapoardhur dhe e targuar me date 15 shtator. Impiant Sta

  Durrës Sot, 00:29
  11.000 €
 • 3 foto
  Ford fiesta 1.4 nafte, xhama te zinj origjinal, 06
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 nafte, xhama te zinj origjinal, 06

  Ford fiesta, 1.4 nafte, viti 2006, xhama te zinj origjinal, 4 airbag, abs, xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë Sot, 00:20
  3.000 €
 • 11 foto
  Mercedes benz okazion
  Vetura

  Mercedes benz okazion

  Shitet mercedes benz klase e avanguard, diesel, 3200 cc, viti 2007, blere ne koncesionaren e merced-

  Durrës Sot, 00:18
  7.300 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz B 200 CDI, Automatic, viti 12/2013
  Vetura

  Mercedes-Benz B 200 CDI, Automatic, viti 12/2013

  Okazion... Mercedes-Benz B 200 CDI, kambio Automatic, eco, viti 12/2013, marsha ne timon F1, sedilje

  Durrës Sot, 00:00
  10.800 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz C 220 CDI, Automat, 2008
  Vetura

  Mercedes-Benz C 220 CDI, Automat, 2008

  Mercedes-Benz C 220 CDI, kambio automatike, klima, xenon, disqe alumin + gomat e reja, tapiceri shum

  Durrës Sot, 00:00
  7.800 €
 • 10 foto
  Smart ForFour 1.5 nafte, 2006,
  Vetura

  Smart ForFour 1.5 nafte, 2006,

  Smart ForFour 1.5 nafte, kambio manual, 160000 km, viti 2006, makina ka ardhur nga Gjermania, motor-

  Durrës Dje, 23:59
  2.500 €
 • 11 foto
  Okazion..Ssangyong 2.0 nafte, 4x4, automatic, 2011
  Vetura

  Okazion..Ssangyong 2.0 nafte, 4x4, automatic, 2011

  Okazion Ssangyong Korando 2.0 nafte, 4x4, fuoristrad e vogel, kambio automatice, viti 2011, 120000km

  Durrës Dje, 23:59
  10.000 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz B 180 CDI, 2006, Automatic, Panoram
  Vetura

  Mercedes-Benz B 180 CDI, 2006, Automatic, Panoram

  Mercedes-Benz B 180 CDI, viti 2006, kambio automatike, tavan xhami, panoramik, navigator, disqe alum

  Durrës Dje, 23:59
  5.500 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen Touran 2.0 TDI, Automat, DSG
  Vetura

  VW Volkswagen Touran 2.0 TDI, Automat, DSG

  Okazion.. Volkswagen Touran 2.0 TDI, kambio automatike DSG tronik, viti 2005, navigator ekran te mad

  Durrës Dje, 23:59
  4.900 €
 • 8 foto
  Audi a4 2.0 TDI
  Vetura

  Audi a4 2.0 TDI

  Audi a4, viti 2008, 2.0 nafte, automat, clima, abs, esp, ngjyren me nuanc, xhamat elektrik, pasqyrat

  Krujë Dje, 23:58
  7.500 €
 • 5 foto
  Okazion... Hyundai i 30 1.6 nafte, 2010, manual
  Vetura

  Okazion... Hyundai i 30 1.6 nafte, 2010, manual

  Hyundai i 30 1.6 nafte, viti 2010, kambio manuale, 60.000 km orgjinale me liber sherbimesh, ardhur n

  Durrës Dje, 23:58
  6.800 €
 • 11 foto
  Toyata RAV 4 l, 2.2 nafte, 4x4, Navi + Camera
  Vetura

  Toyata RAV 4 l, 2.2 nafte, 4x4, Navi + Camera

  Toyota RAV 4, 2.2 nafte, 4x4, Navi + Camera, kambio manuale, makina eshte akoma ne gjermani vjen me

  Durrës Dje, 23:58
  7.000 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris 1.4 nafte, 2008, manuale, klima
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4 nafte, 2008, manuale, klima

  Okazion Toyota Yaris 1.4 nafte, kambio manuale, klima, disqe alumini orgjinale + goma te reja, super

  Durrës Dje, 23:58
  4.200 €
 • 8 foto
  Okazion.. VW CADDY 1.6 TDI, 2014,
  Vetura

  Okazion.. VW CADDY 1.6 TDI, 2014,

  Volkswagen Caddy 1.6 TDI, viti 2014, kambio manual, xhama te zinje orgjinal, disqe alumini orgjinal

  Durrës Dje, 23:58
  11.000 €
 • 11 foto
  VW caddy Max 1.6 TDI, 2012, kambio automatike DSG
  Vetura

  VW caddy Max 1.6 TDI, 2012, kambio automatike DSG

  VW caddy Max 1.6 TDI, 4+1, viti 2012, kambio automatike DSG, xhama te zinje orgjinal, disqe alumini

  Durrës Dje, 23:57
  10.500 €
 • 11 foto
  VW GOLF 6, 1.4 TSI, AUTOMAT,NAVI,KLIMA,2009
  Vetura

  VW GOLF 6, 1.4 TSI, AUTOMAT,NAVI,KLIMA,2009

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶🔶🔶 VW GOLF 6 🔶🔶🔶 HIGHLINE EDITION 🔶📌📌 VITI 2009 🔶🚗🚗 1.4 TSI (BENZINE) 🔶EURO 5 🔶1736

  Durrës Dje, 23:56
  8.200 €
 • 11 foto
  BMW X3 2.0 X DRIVE/AUTOMATIKE 4X4/2009
  Vetura

  BMW X3 2.0 X DRIVE/AUTOMATIKE 4X4/2009

  🔶🔶BMW X 3 X-DRIVE 4X4🔶🔶 🇦🇱 📌📌 2.0 X - Drive📌📌 🔶VITI 2009 🔶 Seria Cross 4X4 🚗Vëllimi i motorit, l /

  Durrës Dje, 23:56
  9.800 €
 • 11 foto
  VW TOURAN CROSS,1.9 NAFTE,AUTOMAT,7VENDE,07
  Vetura

  VW TOURAN CROSS,1.9 NAFTE,AUTOMAT,7VENDE,07

  🏁🏁🏁SHITET🏁🏁🏁 🔶🔶🔶VW TOURAN 🔶🔶🔶CROSS EDITION 🔶VITI 2007 🔶1.9 TDI (NAFTE) 🔶7 VENDE 🔶EURO 4 🔶176548KM(T

  Durrës Dje, 23:55
  7.400 €