Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Gjilanit

 • 9 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Kamenicë Sot, 02:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Kamenicë Sot, 02:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJM TE GJITHA LLOJET VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Viti Sot, 02:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7
  Vetura

  ?AUTO-TREGU?BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 24/7

  AUTO-TREGU =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI PERJ

  Gjilan Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti
  Vetura

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti

  Te Nderuar Shites , Kompania \" SHALA \" Qe Nga Viti 2000 DERI 2018 Ofron Cmime Reale per Veturat Qe

  Gjilan Sot, 02:40
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kalda me dru 30KW me garancion nga fabrika
  Teknik dhe paisje

  Kalda me dru 30KW me garancion nga fabrika

  - Kalda 30 kw, ENRAD , Gjilan - Perpos me dru mund ti montohet edhe breneri per pelet. - Tregues ele

  Gjilan Sot, 02:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  She's Hyundai scoupe rks boj ndrim 1.5benxin
  Vetura

  She's Hyundai scoupe rks boj ndrim 1.5benxin

  Shitet ose ndrohet ne gjendje tregullt 1.5benxin gjomat me rym pasqyret me rym hidroliiiik guma tm

  Gjilan Sot, 02:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Penthous kompleksi Daki
  Apartment / Banesa

  Penthous kompleksi Daki

  Penthous kompleksi Daki I gatshem per banim

  Gjilan Sot, 01:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  wv Caddy
  Vetura

  wv Caddy

  shitet Caddy ne gjendje te mir vet e kam ba doganen e tabela

  Viti Sot, 01:52
  3.500 €
 • 1 foto
  Shitet frigoriferi 190cm
  Makineri dhe inventare

  Shitet frigoriferi 190cm

  Shitet frigoriferi per sallata ose mishna të ndryshe në gjendje të rregullt

  Gjilan Sot, 01:22
  350 €
 • 3 foto
  fellne 16 per audi golf 5 6 7 passt goma mishelin
  Autopjese dhe paisje

  fellne 16 per audi golf 5 6 7 passt goma mishelin

  shes fellnet e ardhura nga zvicrra me goma 225 55 16 goma veres thuj se te reja mishelin

  Gjilan Sot, 01:18
  320 €
 • 11 foto
  CITROEN DS3 1.6 DIZEL RKS 130km
  Vetura

  CITROEN DS3 1.6 DIZEL RKS 130km

  SHES CITROENIN MODELI DS3 1.6 DIZEL VITI I PRODHIMIT 2011 MODELI 2012 . I SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA I

  Gjilan Sot, 01:13
  7.950 €
 • 0 foto
  Smartwatch Q50 Origjinal
  Telefona celulare

  Smartwatch Q50 Origjinal

  Smartwatch Q50 Origjinal, Çmimi 20€ për copë *Është një orë e mençur për fëmijët me lojëra dhe akt

  Gjilan Sot, 01:10
  15 €
 • 2 foto
  Tavolin
  Mobilje

  Tavolin

  Shes tavolin siq shihet foto e re osht pa perdor e bler ne intreks para 1 muaj jastiket ekstra ja ka

  Gjilan Sot, 01:09
  110 €
 • 4 foto
  Lanci Musa Automatik
  Vetura

  Lanci Musa Automatik

  Shes Lanci musa viti 2007 dizell 1.3 motorri mult jet 216000 kalume nje vit regjstrim automatik karr

  Gjilan Sot, 01:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes te vizoni
  Apartment / Banesa

  Banes te vizoni

  Shes baneses te vizioni banesa osht e ndrtim te lart katin e 2 ka 2 dhoma gjuma 1banjo 1 vc 1 depo b

  Gjilan Sot, 01:08
  470 €
 • 8 foto
  Bicikleta te ardhura nga Zvicrra
  Paisje per sport

  Bicikleta te ardhura nga Zvicrra

  Bicikletwt jan te ardhura nga zvicrra

  Gjilan Sot, 01:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iPhone X 256 GB nga zh
  Telefona celulare

  iPhone X 256 GB nga zh

  gjendje perfekte shum rujtun 256gb ardhur nga zh 🇨🇭

  Gjilan Sot, 01:07
  655 €
 • 3 foto
  iphone 6 s CE
  Telefona celulare

  iphone 6 s CE

  gjendje regullt 16 gb CE i zi nga zh shum rujtun gjendje te regullt

  Gjilan Sot, 01:06
  145 €
 • 3 foto
  iphone 7 nga zh CE ??
  Telefona celulare

  iphone 7 nga zh CE ??

  shum i rujtun 32 gb ardhur nga zh gjendje perfekte 🇨🇭CE as nje grithë gold roze

  Gjilan Sot, 01:06
  255 €
 • 4 foto
  iphone 8 plus 64 gb ??
  Telefona celulare

  iphone 8 plus 64 gb ??

  gjendje perfekte 64 gb ardhur nga zh shum i rujtun as nje grithë ka folije mbrotjes dy aanat

  Gjilan Sot, 01:06
  495 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Sot, 00:55
  300 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Sot, 00:55
  2 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Sot, 00:55
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Sot, 00:55
  150 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Sot, 00:54
  23 €
 • 0 foto
  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?

  shes CD GTA 5 per Playstation 3 ne gjendje te rregullt qmimi 18€ transporti n krejt Kosoven +2€ ndrr

  Gjilan Sot, 00:54
  18 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Sot, 00:54
  150 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Sot, 00:54
  13 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 00:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  arox 49cc
  Motoqikleta (nen 50 cc)

  arox 49cc

  shitet Skuteri Arox 50cc ne gjendje shum tmir , i punojn te gjjtha dhez nqels edhe nkam , me dokume

  Gjilan Sot, 00:46
  600 €
 • 3 foto
  Range Rover
  Vetura

  Range Rover

  shitet Range Rover ne gjendje shum tmir dizell 3.0 me regjistrim 9muaj per ma shum na kontaktoni.

  Gjilan Sot, 00:46
  8.700 €
 • 2 foto
  Mercedes c-class
  Vetura

  Mercedes c-class

  shitet mercedesi C-class ne gjendje shum tmir viti 2014 dizell me regjistrim 10muaj , ndrrim i munds

  Gjilan Sot, 00:46
  26.000 €
 • 11 foto
  - OERTE EKSKLUZIVE (Banese+Bonuse) ne Albanica.
  Apartment / Banesa

  - OERTE EKSKLUZIVE (Banese+Bonuse) ne Albanica.

  - Oferte eksklusive ne shitjen e baneses ne kompleksin banesor ALBANICA, e ndertuar nga D&A Cons

  Gjilan Sot, 00:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes maqinen industriale Brother
  Makina dhe vegla

  Shes maqinen industriale Brother

  Shes maqinen Brother industirale Ne gjendje te rregullt pune, motorri eshte mono-faz Cmimi 225 euro

  Gjilan Sot, 00:14
  225 €
 • 3 foto
  Shes maqinen industriale NECCHI
  Makina dhe vegla

  Shes maqinen industriale NECCHI

  Necchi Shes maqinen Necchi industriale, me motorr mono-faz, ne gjendje te rregullt pune. Cmimi 85 e

  Gjilan Sot, 00:14
  85 €
 • 3 foto
  Shes maqinen Bagat
  Makina dhe vegla

  Shes maqinen Bagat

  Bagat Shes maqinen e qepjes Bagat origjinal Me tegel drejt dhe cik-cak. Me motorr elektronik pa zhu

  Gjilan Sot, 00:14
  65 €
 • 3 foto
  Shes Maqinen Brother
  Makina dhe vegla

  Shes Maqinen Brother

  Shes maqinen e qepjes Brother industriale, ne gjendje te rregullt pune, motorri eshte mono-faz. Cmim

  Gjilan Sot, 00:14
  165 €
 • 2 foto
  Shes rimorkio ne gjendje te rregulltë
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shes rimorkio ne gjendje te rregulltë

  Shes rimorkio ne gjendje te rregullte ka librezen e ka te kaluar tyfinë Qmimi 1300 euro

  Gjilan Sot, 00:13
  1.300 €
 • 5 foto
  Toyota corrolla 1.3 efi 16W
  Vetura

  Toyota corrolla 1.3 efi 16W

  Shes veturen ne gjendje shum te mir , i prodhuar per Amerik eshte edhe me mile edhe normal , ka pak

  Gjilan Sot, 00:13
  1.200 €
 • 3 foto
  Galaxy A50 2019 128GB White CE Swiss
  Telefona celulare

  Galaxy A50 2019 128GB White CE Swiss

  Shitet. A50 i ri ne kuti komplet me paisje

  Gjilan Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Audi Q3 2.0 tdi automatik Sline

  Gjilan Sot, 00:13
  17.900 €
 • 7 foto
  Shes makinen BESTMAN - prodhim gjerman
  Makina dhe vegla

  Shes makinen BESTMAN - prodhim gjerman

  Shes makinen prerse te firmes BESTMAN Prodhim gjerman, ne gjendje te rregullt teknike e optike. Mak

  Gjilan Sot, 00:13
  165 €
 • 6 foto
  BMW X6 30d -09
  Vetura

  BMW X6 30d -09

  Bmw x6 3.0d xdrive Posedon klim funksjonale navigacjon tempomat pulla timon shpeci timon start sto

  Kamenicë Sot, 00:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Citroen C5 2.2 HDI 2011 AUTOMATIK full opcion
  Vetura

  Citroen C5 2.2 HDI 2011 AUTOMATIK full opcion

  Citroen C5 2.2 HDI Viti 2011 i sapoardhur nga zvicra , Automatik , navigacion , ulse me nxemje ulse

  Gjilan Sot, 00:12
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  IPHONE 8+ 64 GB
  Telefona celulare

  IPHONE 8+ 64 GB

  Iphone është i sa po ardhur nga ch tel është si i ri pa asnjë grith. Ndërrim nuk bëj.

  Gjilan Sot, 00:12
  420 €
 • 0 foto
  Ndegjuese/Kufje Sony mdr zx-110
  Audio / CD / Stereo

  Ndegjuese/Kufje Sony mdr zx-110

  Ndegjuese/Kufje Sony mdr zx-110 Ndegjueset/Kufjet jane te paperdorura dhe ne paketim

  Gjilan Sot, 00:12
  20 €
 • 8 foto
  AUDI 80 1.6 TURBO DIZELL FABRIKISHT , VP 89 RKS
  Vetura

  AUDI 80 1.6 TURBO DIZELL FABRIKISHT , VP 89 RKS

  AUDI 80 1.6 TURBO DIZELL RKS I SAPO SKADUAR , VP 89 , FABRIKISHT DIZELL MOTORRI PUNON EC MIR , NE TR

  Gjilan Sot, 00:12
  950 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO 1.9 JTD DIZELL , RKS VP 2000 *KLIM*
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9 JTD DIZELL , RKS VP 2000 *KLIM*

  FIAT PUNTO 1.9 JTD DIZELL RKS (i skaduar) vp 2000 , ME KLIM , MOTORRIN NE GJENDJE SHUM TE MIR ME HAR

  Kamenicë Sot, 00:12
  1.650 €
 • 11 foto
  FIAT PUNTO 1.9 JTD RKS VP 2000 , SERVO CITY *KLIM*
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9 JTD RKS VP 2000 , SERVO CITY *KLIM*

  FIAT PUNTO 1.9 JTD DIZELL RKS (i skaduar) vp 2000 , ME KLIM , MOTORRIN NE GJENDJE SHUM TE MIR ME HAR

  Gjilan Sot, 00:12
  1.650 €