Agjensia e sherbimeve Extra

Kompani e cila merret me shitje- blerje te pasurive te patundshme ne te gjithe Veriun e Shqiperise.Kompania Extra operon me dy zyra ne Qytetin e Shkodres .

Me shume...
 • 8 foto
  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 kati 3
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 kati 3

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 kati 3 🎯Ndodhet ne L.Rus , Shkoder 🛏 1 dhome g

  Shkodër 26 qershor 10:49
  1 €
 • 3 foto
  🏡Shitet shtepi private sip 60m2 Okazion!!
  Apartment / Banesa

  🏡Shitet shtepi private sip 60m2 Okazion!!

  🏡Shitet shtepi private sip 60m2 Okazion!! 📍L.Dudas prane Unazes, Shkoder 🛋1 sallon 🍽1 kuzhin

  Shkodër 11 nëntor 10:06
  28.900 €
 • 3 foto
  🏡Shitet apartament 📐Sip 102.4m2 + 🅿️garazh 📐Sip 13.2 m2!!
  Apartment / Banesa

  🏡Shitet apartament 📐Sip 102.4m2 + 🅿️garazh 📐Sip 13.2 m2!!

  🏡Shitet apartament 📐Sip 102.4m2 + 🅿️garazh 📐Sip 13.2 m2!! 📍L.Gjuhalod , Shkoder 🛋 1 sallon 🍽

  Shkodër 10 korrik 08:32
  11.900.000 Lek
 • 5 foto
  🏡Jepet me qira apartament 1+1 kati 5
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira apartament 1+1 kati 5

  🏡Jepet me qira apartament 1+1 kati 5 📍L.Parruce , Shkoder ✅Apartamenti eshte i mobiluar 🛋1

  Shkodër 26 qershor 10:54
  20.000 Lek
 • 5 foto
  🏠 Shitet objekt biznesit sip 44.4m2
  Biznes ne shitje / me qera

  🏠 Shitet objekt biznesit sip 44.4m2

  🏠 Shitet objekt biznesit sip 44.4m2 I pershtatshem per Farmaci , Klinik Dentare , qender Fizioterap

  Shkodër 31 gusht 11:49
  60.000 €
 • 8 foto
  🏡Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private

  🏡Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private 📍L. Gjuadol . Shkoder ✅Apartamenti eshte i mo

  Shkodër 4 korrik 11:31
  16.000 Lek
 • 3 foto
  🔥Shitet toke per ndertim shtepie!!🔥
  Apartment / Banesa

  🔥Shitet toke per ndertim shtepie!!🔥

  🔥Shitet toke per ndertim shtepie!!🔥 🏠 Shitet toke truall per ndertim sip 340m2 📍Ndodhet ne L.Z

  Shkodër 18 nëntor 15:05
  105.000 €
 • 5 foto
  .🔥🔥🔥Shitet I Iphone 7+🔥🔥🔥.
  Telefona celulare

  .🔥🔥🔥Shitet I Iphone 7+🔥🔥🔥.

  📱Shitet IPHONE 7+ 128GB ✅Perdorur vetem nga 1 pronar ✅Shitet per arsye kalimi ne gjeneraten e re

  Shkodër 15 korrik 16:57
  395 €
 • 3 foto
  Shitet dhome gjumi per femije
  Mobilje

  Shitet dhome gjumi per femije

  🔺Shtepia e Ofertave Shkoder shet nje dhome per femije me 2 🛏shtreter tek dhe rafta. ⭐️Jane totali

  Shkodër 26 qershor 11:01
  48.000 Lek
 • 6 foto
  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 kati 2 totalisht i restauruar
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 kati 2 totalisht i restauruar

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 kati 2 totalisht i restauruar 🎯Ndodhet ne L.Dergu

  Shkodër 26 qershor 10:54
  18.000 Lek
 • 4 foto
  🏡Jepet me qira Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira Apartament 1+1

  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 📍L.Rus Shkoder ✅Apartamenti eshte totalisht i mobiluar 🛋1 sallon 🍽1 ku

  Shkodër 22 qershor 10:27
  15.000 Lek
 • 6 foto
  🥇Kompania Extra ofron per shitje 17 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin!
  Apartment / Banesa

  🥇Kompania Extra ofron per shitje 17 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin!

  🥇Kompania Extra ofron per shitje 17 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozo

  Shkodër 8 nëntor 14:53
  1 €
 • 10 foto
  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 Kati 8, me ashensor
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira Apartament 1+1 Kati 8, me ashensor

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira Apartament 1+1 Kati 8, me ashensor , arredimi cdo gje e re 🎯Ndod

  Shkodër 21 qershor 11:45
  25.000 Lek
 • 6 foto
  🏡Shitet Apartament 2+1 kati 2 sip 75m2
  Apartment / Banesa

  🏡Shitet Apartament 2+1 kati 2 sip 75m2

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Apartament 2+1 kati 2 sip 75m2 📍Ndodhet te Rrugica e Koplikve , Shkoder

  Shkodër 22 qershor 09:48
  6.200.000 €
 • 3 foto
  🔥🔥🔥🏠 Shitet ose jepet me qira Objekt 3 kate me oborr🔥🔥🔥
  Shtepi / Vila

  🔥🔥🔥🏠 Shitet ose jepet me qira Objekt 3 kate me oborr🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥🏠 Shitet ose jepet me qira Objekt 3 kate me oborr🔥🔥🔥 ✅Ka sherbyer per nje kohe te gjate per Sh

  Shkodër 17 gusht 10:59
  250.000 €
 • 15 foto
  🏠 Shiten 5 Apartamente me cmime okazion
  Apartment / Banesa

  🏠 Shiten 5 Apartamente me cmime okazion

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shiten 5 Apartamente me cmime okazion 📍Ndodhet prane Markates L.Rus Shkoder

  Shkodër 22 qershor 10:28
  1 €
 • 11 foto
  🏡Jepet me qira super apartament 📐sip 160m2
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira super apartament 📐sip 160m2

  🏡Jepet me qira super apartament 📐sip 160m2 ✅Apartamenti eshte totalisht i mobiluar 🛋1 sallon e

  Shkodër 25 korrik 12:26
  399 €
 • 7 foto
  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 87m2 , kati 4
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 87m2 , kati 4

  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 87m2 , kati 4 📍Ndodhet te Ura dervishbeg, Shkoder 🛏 2 dhoma gjumi

  Shkodër 6 gusht 09:19
  47.800 €
 • 1 foto
  🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!
  Biznes ne shitje / me qera

  🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol!

  🆕Listim i ri 🏡Shitet dyqan dhe toke ne Gjuhadol! 📐Sip dyqani 32m2 📐Sip totale 70m2 ✅Objek

  Shkodër 10 gusht 18:49
  111.000 €
 • 3 foto
  🏠 Jepet me qira Objket Biznesi kati -1 📐sip 100m2
  Sherbime

  🏠 Jepet me qira Objket Biznesi kati -1 📐sip 100m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Objket Biznesi kati -1 📐sip 100m2 📍Ndodhet te Rruga e gjere, Shk

  Shkodër 11 nëntor 08:52
  30.000 €
 • 11 foto
  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 111m2 + Garazh 📐sip 25m2
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 111m2 + Garazh 📐sip 25m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 111m2 + Garazh 📐sip 25m2 📍Ndodhet L.Gjuhadol, Shkod

  Shkodër 20 qershor 11:29
  1 €
 • 6 foto
  🏠 Shitet Apartament 1+1 📐sip 74m2 + Garazh 📐sip 25m2
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament 1+1 📐sip 74m2 + Garazh 📐sip 25m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 1+1 📐sip 74m2 + Garazh 📐sip 25m2 📍Ndodhet L.Gjuhadol (Zone h

  Shkodër 20 qershor 11:04
  1 €
 • 14 foto
  🏠 Shitet okazion Apartament 1+1 kati 6 83m2
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet okazion Apartament 1+1 kati 6 83m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet okazion Apartament 1+1 kati 6 83m2 📍Ndodhet prane Gjuhadolit , Shkoder

  Shkodër 19 qershor 12:19
  55.000 €
 • 12 foto
  🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 1
  Apartment / Banesa

  🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 1

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 1 📍Ndodhet prane kryqezimit te ish Deges , S

  Shkodër 9 korrik 11:42
  15.000 Lek
 • 5 foto
  🏠 Shitet Apartament 1+1 kati 5
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament 1+1 kati 5

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 1+1 kati 5 ✅❄️Ajer te kondicionuar 📍Ndodhet prane Shkolle

  Shkodër 19 qershor 18:34
  3.490.000 Lek
 • 6 foto
   🏠 Shitet dyqan + shtepi
  Shtepi / Vila

  🏠 Shitet dyqan + shtepi

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet dyqan + shtepi 📐sip totale ndertimi 154m2 e ndare ne dy kate. ✅Prona

  Shkodër 16 nëntor 12:52
  85.000 €
 • 4 foto
  🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 5 pa ashensor
  Apartment / Banesa

  🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 5 pa ashensor

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 5 pa ashensor ✅Kontrata minimumi 1 vjecare

  Shkodër 17 qershor 18:03
  15.000 Lek
 • 13 foto
  🏡🤩Jepet me qira Super Vile 🥇Luxury
  Shtepi / Vila

  🏡🤩Jepet me qira Super Vile 🥇Luxury

  🏡🤩Jepet me qira Super Vile 🥇Luxury 📍Ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres(Pedonale Gjuhadol).

  Shkodër 14 nëntor 11:06
  1 €
 • 12 foto
  🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 3
  Apartment / Banesa

  🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 3

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira apartament 1+1 kati 3 📍Ndodhet prane Kolpingut , Shkoder 🛏 1d

  Shkodër 26 qershor 12:51
  20.000 Lek
 • 11 foto
  🏠 Jepet me qira apartament 3+1 kati 2
  Apartment / Banesa

  🏠 Jepet me qira apartament 3+1 kati 2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira apartament 3+1 kati 2 📍Ndodhet ne L.Xhabije , Shkoder 🛏 3 dho

  Shkodër 14 qershor 11:19
  25.000 Lek
 • 15 foto
  🏡Jepet me qira Apartament 3+1 sip 150m2
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira Apartament 3+1 sip 150m2

  🏡Jepet me qira Apartament 3+1 sip 150m2 📍Ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres(Pedonale Gjuhad

  Shkodër 19 qershor 11:58
  1 €
 • 1 foto
  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 80m2
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 80m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 📐sip 80m2 🎯Ndodhet 200m nga Spitali Rajonal , Shkoder

  Shkodër 19 qershor 18:20
  41.500 €
 • 15 foto
  🏠 Shitet shtepi private + dyqan
  Shtepi / Vila

  🏠 Shitet shtepi private + dyqan

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi private + dyqan 📐sip totale 600m2 📐sip nderimi 280m2 📐Sip dyqan l

  Shkodër 14 qershor 09:36
  119.000 €
 • 12 foto
   🏠 Jepet me qira shtepi private ne nje zone Rezidenciale
  Shtepi / Vila

  🏠 Jepet me qira shtepi private ne nje zone Rezidenciale

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira shtepi private ne nje zone Rezidenciale ✅Pozicion Strategjik

  Shkodër 18 nëntor 15:24
  350 €
 • 9 foto
  🏡Shitet super apartament 2+1 dhe 1 Grarazh
  Apartment / Banesa

  🏡Shitet super apartament 2+1 dhe 1 Grarazh

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet super apartament 2+1 dhe 1 Grarazh (zone me kerkese te larte per blerje)

  Shkodër 19 qershor 18:22
  78.000 €
 • 3 foto
  🏠 Jepet me qira apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  🏠 Jepet me qira apartament 2+1

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira apartament 2+1 📍Ndodhet prane Bexhistenit , Shkoder ✅Ashensor

  Shkodër 13 qershor 14:11
  25.000 Lek
 • 2 foto
  🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥
  Biznes ne shitje / me qera

  🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥

  🔥🔥🔥Jepet me qira bar kafe🔥🔥🔥 📍Ndodhet prane Harkut te Berdices Shkoder 📐Sip 50m2 ✅Mund te k

  Shkodër 24 gusht 18:56
  49.000 Lek
 • 6 foto
  🏠 Jepet me qira Apartament 1+1 kati .2
  Apartment / Banesa

  🏠 Jepet me qira Apartament 1+1 kati .2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira Apartament 1+1 kati .2 📍Ndodhet ne L.Rus .Shkoder 🛏 1 dhom gjum

  Shkodër 26 qershor 10:52
  18.000 Lek
 • 4 foto
  🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300
  Shtepi / Vila

  🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet shtepi📐 Sip 120m2 + Toke 📐Sip 1300 📍Ndodhet 400m nga Ura e Bardhajve ,S

  Shkodër 12 gusht 09:03
  29.900 €
 • 11 foto
  🥇Kompania Extra ofron Apartament 2+1 pushimi
  Apartment / Banesa

  🥇Kompania Extra ofron Apartament 2+1 pushimi

  🥇Kompania Extra ofron Apartament 2+1 pushimi Kapaciteti 5 persona 📍Kompleksi eshte i pozocionu

  Shkodër 28 qershor 16:31
  45 €
 • 6 foto
  🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin!
  Apartment / Banesa

  🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin!

  🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i poz

  Shkodër 7 gusht 10:17
  1 €
 • 9 foto
  🏠 Shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2 📍Ndodhet prane Kopeshtit Tom Ali Mehi

  Shkodër 11 qershor 13:49
  56.700 €
 • 3 foto
  🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2
  Truall / Toke

  🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit

  Shkodër Dje, 10:38
  89.000 €
 • 1 foto
  Jepet me qera objekt biznesi
  Biznes ne shitje / me qera

  Jepet me qera objekt biznesi

  🏡 Jepet me qera objekt biznesi sip 45m2 💶 Cmimi 45000 leke/muaji, diskutohet 🎯 Ndodhet ne L. Rus S

  Shkodër 11 qershor 15:07
  45.000 Lek
 • 7 foto
  🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet Apartament 2+1 sip 97.5m2 K 2 📍Ndodhet prane Katedrales ,Shkoder 🛏 2

  Shkodër 26 qershor 12:40
  1 €
 • 9 foto
  🏠 Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private 1+1
  Shtepi / Vila

  🏠 Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private 1+1

  🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira kati i pare i nje shtepie private 1+1 📍Ndodhet prane Katedrales

  Shkodër 22 qershor 10:45
  150 €
 • 15 foto
   🏠 Shitet super Apartament 3+1 sip 118m2 K 5
  Apartment / Banesa

  🏠 Shitet super Apartament 3+1 sip 118m2 K 5

  🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet super Apartament 3+1 sip 118m2 K 5 ✅Vlera e investimit brenda apartamen

  Shkodër 8 qershor 12:44
  89.950 €
 • 3 foto
   🏡Jepet me qira garsonjere
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira garsonjere

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira garsonjere 📍Ndodhet prane Ambulances, Shkoder 🛏 1 dhome 🛁 1

  Shkodër 8 qershor 12:49
  10.000 Lek
 • 9 foto
  🏡Shitet Apartament 2+1 sip 99m2 kati 8
  Apartment / Banesa

  🏡Shitet Apartament 2+1 sip 99m2 kati 8

  🆕Listim i ri!! 🏡Shitet Apartament 2+1 sip 99m2 kati 8 🎯Ndodhet prane Stacionit te Trenit , Shk

  Shkodër 31 gusht 17:49
  34.000 €
 • 12 foto
  🏡Jepet me qira kati i 2 i nje shtepie Private 3+1
  Apartment / Banesa

  🏡Jepet me qira kati i 2 i nje shtepie Private 3+1

  🆕Listim i ri!! 🏡Jepet me qira kati i 2 i nje shtepie Private 3+1 🎯Ndodhet Prane Katedrales , S

  Shkodër 15 nëntor 11:36
  250 €