Invertar

Çmimi: Me Marrveshje
Invertar

Detajet

Postuar
30 janar 2021 22:12
Kategoria
Shtepi & Familje > Mobilje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Deqan

Përshkrimi

TEK NE MUND TE BËNI ZGJIDHJE PER KOMPLET INVERTARIN PET KAFETERI RESTAURANTEV ETJ
FABRIKA JON PRIDHON INVERTAR SI : KARRIGAVTE NDRYSHME. TAVOLINA. SHANKE . SEPAREJA. SHANKERICA E SHUM QKA TJETER
SI DHE ME PORISI
INFO. 045 250 569 049 251 213 049 222 699
JU MIRPREDUM


Shpallje te ngjashme