Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret

Çmimi: Me Marrveshje
Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret

Detajet

Postuar
21 maj 10:50
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

Kamera te sigurise-Alarma jemi me te liret ne KOSOVE

RISI RISI
JEMI ME TE LIRET NE KOSOVE per KAMERA HikVision dhe Alaram

Kemi Akcesa per LIfta Brava Elektronike Rampa Dyrer Levizese etj

HOME SECURITY jemi me te miret dhe me te liret ne tregun tone

Bejm shitjen ,montimin si dhe instalimin e KAMERAVE te SIGURISE dhe ALARMEVE kudo ne Kosove neper shtepi, lokale ,objekte, afariste, firma, fabrika etj.Qmimi sipas marveshjes jemi me te liret dhe me te miret ne tregun tone .Kamerat mund ti vezhgoni nga distanca mjafton qe te keni internet i kem te gjitha llojet e kamerave
Si dhe riparimin mirmbajtjen e tyre.

jemi me te liret ne REGJION
skype:home.security05
Nr.Kontaktit / 049 556 242... 043 88 44 33


Shpallje te ngjashme