motorra per dyer te oborrit 044681559

Çmimi: Me Marrveshje
motorra per dyer te oborrit 044681559

Detajet

Postuar
2 prill 06:29
Kategoria
Automjete > Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

motorra per dyer te oborrit rreshqites dhe me krah
montim profesional


Shpallje te ngjashme