Goma 150/70/17

Çmimi: Me Marrveshje
Goma 150/70/17

Detajet

Postuar
18 qershor 20:05
Kategoria
Automjete > Pjese per Motore dhe Motoqikleta
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash

Përshkrimi

Goma Continental 150/70/17 / vee ruber 130/70/17 / bridgestone 80/100/21 qmimi 30€ per cop dhe amortizer te par per kawasaki klr 50€
Viber 38346177112