Opel Astra 1.7 CDTI Dizel

Çmimi: Me Marrveshje
Opel Astra 1.7 CDTI Dizel

Detajet

Postuar
11 qershor 16:29
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Dragash
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Opel
Modeli
Astra
Viti i prodhimit
2004
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Opel Astra 1.7CDTI Motorr Japan Viti prodhimit: 2004 Ndrruesi i shpejtsive: Manual Klimautomatic , Esp, Abs, Airbag Opcion ne timon Palimi i pasqyrve me pull Xhama elektronike Drita te mjeglles Radio me magazin, Aux, Sd card etj Sensor te shiut Kuk E shum opcione te tjera Shum e ruajtur Ne gjendje te mir teknike i regjistruar dhe shpenzime shum t vogla per me shum Viber +38344408636


Shpallje te ngjashme