LAPTOP DELL i5 8GB/128SSD WINDOWS 10 BATERI E RE

Çmimi: 19.500 Lek
LAPTOP DELL i5 8GB/128SSD WINDOWS 10 BATERI E RE

Detajet

Postuar
17 prill 11:14
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Modeli
Latitude

Përshkrimi

LAPTOP DELL LATITUDE E7280
CORE i5 GEN7 2.3 GHZ(Gjenerate e 7)
8 GB RAM
128 GB SSD
BATERI E RE E SAPOVENDOSUR!
12.5 INCH DISPLAY
SLIM FIT
WINDOWS 10
OFFICE 2021
SHOQEROHET ME KARIKUESIN E TIJ!
MODEL IDEAL PER BIZNES APO SHKOLLE
SHUME I LEHTE DHE I SHPEJTE

MUND TA PROVONI SI TE DESHIRONI PARA SE TA BLINI!
DERGESA ME POSTE KUDO KU JENI!
PER ME TEPER INFO
CEL/WHATSAPP:0685079079
Shpallje te ngjashme