Set Gedore Madin Germany

Çmimi: 40 €
Set Gedore Madin Germany

Detajet

Postuar
7 shtator 07:15
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës

Përshkrimi

Gidore 108 pjes Top helper Made i Germany
ZBRITJEEE nga 69.99€ në Qmimi 39.99€ , sasia shum e limituar !
Transporti brenda Kosovës falas 🚗
Transporti në Shqipëri/Maqedoni 3€ 🚗
Pagesa pas pranimit të produktit
Porosit në mesazh , ne viber ose whatsapp +383 49 620 667


Shpallje te ngjashme