Shitet ndertese 2- kateshe

Çmimi: 165.000 €
Shitet ndertese 2- kateshe

Detajet

Postuar
28 janar 13:20
Kategoria
Patundshmeri > Shtepi / Vila
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës
Kuadratura
172 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet ndertese 2- kateshe buze autostrades Durres- Tirane , te mbikalimi i Shkozetit.

Ndertesa ofron kushte shume te mira banimi duke qene se eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme. Eshte e organizuar ne nje korridor qe ben lidhjen me dhomat e tjera , ku kemi sallonin e ndenjes dhe kendin e kuzhines, dhe me tej vijon me dhomat e gjumit dhe nje tualet . Sic duket dhe ne foto, ndertesa disponon pervec verandes edhe nje post parkimi .🟠 DETAJE TE TJERA :

📐 Siperfaqe e truallit 258m/2

📏Siperfaqe e nderteses 172m/2

🟠Post Parkimi

📂Me dokumentacion te rregullt hipotekor

📍Adresa: Mbikalimi i Shkozetit , Autostrada DR-TR

💶 Cmimi : 165.000€ ( I diskutueshem )

ℹ Per te rezervuar nje vizite nga afer mund te na kontaktoni ne numrin e kontaktit :

📲+355 69 510 84 54

Ose te na shkruani ne posten tone elektronike :

📧 [email protected]


Shpallje te ngjashme