Mercede Benz C Class -2009

Çmimi: 5.800 €
Mercede Benz C Class -2009

Detajet

Postuar
15 maj 19:23
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Elbasanit > Elbasan
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
200
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Mercedez Benz C Class, W204 viti prodhimit 2009 me kambio manuale, motorr nafte 2.0. Me letra dhe kolaudim te sapo bere per 2 vite. Shitet per arsye personale. Cmimi eshte i diskutueshem nga afer.
0686199420


Shpallje te ngjashme