Pikado te reja

Çmimi: Me Marrveshje
Pikado te reja

Detajet

Postuar
23 shkurt 10:31
Kategoria
Elektronikë > Lojra per PC / Videolojra
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shesim Pikado dhe Rrakitaqki te reja dhe te perdorta si dhe bejme servisimin dhe rregullimin e tyre.