Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

Çmimi: 9.500 €
Shitet Mercedes Benz C300 4MATIC AMG 2012

Detajet

Postuar
15 prill 13:39
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Fierit > Fier
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 300
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Motorr 3.0 Benzine 2996cc pa taks lluksi 100% i pershtatshem per impjant gazi duke filluar nga 650 euro.
Kambio automatike 7G
210000 kilometra.
Viti 2012 facelift
Ngjyra e bardhe alpine
Look AMG origjinal fabrike.
Sistem drejtimi 4x4 4MATIC
Amortizator SPORT te fabrikes.
Disqe origjinal AMG dy te ngushte dy te gjere mbrapa.
Goma pothuajse te reja 4 stinet viti 2022.
Kamera parkimi
Auto Hold
Timoni AMG
Pedale AMG
Salloni meshin e zeze shume i paster, tapiceri e zeze.
Sedilje me ngrohje.
Baxha xhami me hapje totale

Makina eshte ne gjendje te perkyer motorrike, xhenerike dhe estetike. Makina eshte mbajtur ne garazh dhe cdo sherbim i eshte ber ne kohe.
Sherbimi i fundit vaj, filtra, tamburo, ferrota i sapo bere
Xhama te zinj mbrapa me leje per 5 vite.
Taksa siguracion te sapopaguara per nje vit, kolaudimi per 2 vite.
Makine personale jo tregtar.

CMIMI: 9500 euro i diskutueshem
KONTAKT: 0692232280