Apollonia, Rruga Nënë Tereza, 12000 Fushë Kosovë, Kosovë

Çmimi: 35.000 €
Apollonia, Rruga Nënë Tereza, 12000 Fushë Kosovë, Kosovë

Detajet

Postuar
23 mars 22:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
47 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

SHITET Banesa në #Fushë Kosovë (Me fletë poseduse)📍
▪️Çmimi: 35.000€💶 çmimi i fundit
▪️te Kompleksi Erolina, afër shkolles fillore Mihal Grameno 2, me 47m2, kati 4, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi dhe shitet e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumit,
▪️Banjo,
tel 📞
044 924 900 + Viber +WhatsApp


Shpallje te ngjashme