Fushe Kosove te furra Zagrepi, e gatshme per banim

Çmimi: 230 €
Fushe Kosove te furra Zagrepi, e gatshme per banim

Detajet

Postuar
9 prill 11:06
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Banese me qira ne Fushe Kosove, te furra Zagrepi.

Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje:
~ Sallon
~ Kuzhine
~ Dhome Gjumi
~ Banjo
~ Korridor
~ Teras

Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja, e gatshnme per banim.

Cmimi 230 Euro (kontrate afatgjate)

Info: +38349602800 Viber & WhatsApp


Shpallje te ngjashme