Banesa në shitje E GATSHME me 1 dhomë gjumi në Fushë Kosovë

Çmimi: Me Marrveshje
Banesa në shitje E GATSHME  me 1 dhomë gjumi në Fushë Kosovë

Detajet

Postuar
28 maj 13:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
67.39 m²

Përshkrimi

Smart_Patundshmëri:Ofron për shitje super Banesën të gatshme 1+1 me 1 dhomë gjumi, në Fushë Kosovë.
-Banesa gjindet në Rrugën\"Regjep Mala\", në Fushë Kosovë.afer rrethit kryesor,dhe \"BANKES TEB\",dhe ka qasje shumë të lehtë në Rrugën “Nënë Tereza\",dhe Autostradën Prishtinë-Pejë,banesa ka afer edhe kopshtin për femijë.
-Banesa ka një siperfaqe prej 67.39m2,dhe është e gatshme për banim,dhe për aktin noterial.
-Banesa gjindet në katin e 2-të të objektit,dhe ka një planimetri dhe organizim shumë të mirë.
-Objekti ku gjindet Banesa është i ndertuar me standarte të larta të ndertimit,dhe ofron komoditet, dhe siguri të lartë për banim.
-Qmimi : Mjaft i volitshëm.
-Banesa organizohet nga:
-Holli(Koridori).
-Banjo e kompletuar me WC.
-Salloni se bashku me Kuzhinë,dhe tryezari,dhe me dalje në ballkonë.
-1 Dhomë gjumi mjaft komode.
- Terasa(ballkoni).
-Marrëveshja për kushtet e pagesës bëhet me pronarin e Banesës.
-Për informacione më të hollësishme, apo për një vizitë në pronë,na kontaktoni:
📞+383 49 999 202 WhatsApp&Viber,ose na vizitoni në zyrën tonë në Fushë Kosovë!
📍Rruga Dardani Nr.78,afër shkolles”Mihal


Shpallje te ngjashme