Banesë 92.32m² për #SHITJE në Fushë Kosovë.

Çmimi: 79.000 €
Banesë 92.32m² për #SHITJE në Fushë Kosovë.

Detajet

Postuar
23 mars 15:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë
Kuadratura
92.32 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa me sipërfaqe 92.32m², me lokacion në Fushë Kosovë, në rrugën “Nëna Terezë”, ndërtim nga Princesha.
Banesa ka orientim nga lindja dhe jugu dhe ka këtë renditje të hapësirave të brendshme: qëndrim ditor, kuzhinë, dy dhoma të gjumit, një banjo dhe një ballkon.
Sistemin e ngrohjes e ka me energji elektrike.
Ndërtesa ku ndodhet banesa posedon ashensor, ndërsa banesa ofron edhe vendaprkim.
Gjendet në një zonë në afërsi të shumë shërbimeve të nevojshme për banorë duke e bërë këtë lokacion shumë të përshtatshëm për jetesë.

ID e shpalljes: 7083

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë


Shpallje te ngjashme