Denon-Teac-Onkyo Stereo Sistem 440W ?230€

Çmimi: 230 €
Denon-Teac-Onkyo Stereo Sistem 440W ?230€

Detajet

Postuar
28 shkurt 2023 18:46
Kategoria
Elektronikë > Audio / CD / Stereo
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Denon-Teac-Onkyo Stereo Sistem 440W 🔖230€
Nga Norvegjia prodhim per tregun Skandinav me standard te larte klasit te pare ne gjendje te rregullt si te reja.
CMIMI🔖230€
Shiqo faqen ne instagram per me shum detaje
instagram.com/zeritech
Facebook: ZERITECH Ndegjuese Kualitet Origjinal
+38345278787 - +38349310956

ZERITECH | NDEGJUESE | AUDIO STUDIO SISTEME

100% Origjinal Firma Boterore:

Apple , Bose , Jaybird , Jabra , Sony , Philips , Beats by Dr.Dre , Beyerdynamic , Sennheiser , Pioneer , Marshall , JBL , B&O , Bang and Olufsen , Skullcandy , V-Moda , Audio-Technica , AKG , Philips , Grado , Shure , Koss , KEF , Elac , B&W , Bowers and Wilkins , Marantz , NAD

#ndegjuese #ndegjojse #ndegjuse #kufje #studio #monitora #active #passive #solo #vista #incizim #inqizim #music #muzik #musik #mikrofon #microphone
#Amplifier #Pajaqall #Perforcues

Qmimet mund te ndryshojne varion java nga java se qfar qmimi vjen malli dhe shitja e stokut gjate javes ju faleminderit per mirkuptim.

Na shkruani per aktualizim te cmimeve momentale ose thirr ne numer kontaktues.

instagram.com/zeritech
Facebook: Ndegjuese Kualitet Origjinal

045278787
+38345278787
049310956
+38349310956


Shpallje te ngjashme