Canon Compact Full HD Professional Camcorder XA11 Pro Hdmi Composite Output

Çmimi: 600 €
Canon Compact Full HD Professional Camcorder XA11 Pro Hdmi Composite Output

Detajet

Postuar
14 maj 2021 12:52
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Të gjithë artikujt tanë janë krejt të ri origjinal me doreza, prodhim i përbërë i Canon Compact Full HD Professional XA11 Pro Hdmi

Ju lutemi kontaktoni direkt në emailin tonë ose whatsapp ose bisedë viber për më shumë informacion dhe se si të porosisni!

WhatsApp Chat +19786919084

Viber Chat +18098606245

Biseda në Skype: - gary.anthony84

Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme