Pulsar Helion XP50 2.5-20x42 Thermal Monocular-PL77405

Çmimi: 700 €
Pulsar Helion XP50 2.5-20x42 Thermal Monocular-PL77405

Detajet

Postuar
14 maj 2021 14:09
Kategoria
Elektronikë > Fotoaparate
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Të gjithë artikujt tanë janë origjinal të ri me garanci, Pulsar Helion XP50 2.5-20x42 Thermal Monocular-PL77405

Ju lutemi kontaktoni direkt në emailin tonë ose whatsapp ose bisedë viber për më shumë informacion dhe se si të porosisni!

WhatsApp Chat +19786919084

Viber Chat +18098606245

Biseda në Skype: - gary.anthony84

Email: [email protected]


Shpallje te ngjashme