Shitet Macbook Air 2017 Për pjesë

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet Macbook Air 2017 Për pjesë

Detajet

Postuar
4 prill 2023 11:05
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

Defekt Ekrani dhe baterija


Shpallje te ngjashme