MOLER NGJYROSJE 0.5m² +37744271219

Çmimi: Me Marrveshje
MOLER NGJYROSJE 0.5m² +37744271219

Detajet

Postuar
11 shkurt 13:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

OFROJM SHERBIME PROFESIONALE ME NJE STAF PROFESIONAL PER NGJYROSJE TE BANESAVE SHTEPIJAVE LOKALEVE ZYREVE DEPOVE ETJ.
NUK KENI NEVOJ TE LESHONI BANESEN APO TI MBULONI MOBILET APO TI LARGONI ATO SEPSE PER TE GJITHA KETO KUJDESET STAFI JON MOBILET DHE SANITARIA MBULOHEN TE GJITHA ME FOLJE PER MOS PIKJEN E TYRE APO EDHE TE DYSHEMES PAS NGJYROSJES TE GJITHA MOBILET KTHEHEN NE VENDET E TYRE .
PO ASHTU PUNOJM ME KNAUF RENOVIME PUN ME DIZAJN FASADA DEKORIME ME KNAUF GLET IZOLIME TE MBRENDSHME KUNDER MYKUT . JU MIRPRESIM NE QDO KOH NA KONTAKTONI .


Shpallje te ngjashme