prerse cekullar gure kocka keramik

Çmimi: Me Marrveshje
prerse cekullar gure kocka keramik

Detajet

Postuar
26 shtator 20:06
Kategoria
Shtepi & Familje > Makina dhe vegla
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

Përshkrimi

shes prerse kocka bllokav tehi fi 650


Shpallje te ngjashme