Tenda Karrika Shankerica Tavolina DJ 049 81 71 81

Çmimi: Me Marrveshje
Tenda Karrika Shankerica Tavolina DJ 049 81 71 81

Detajet

Postuar
31 maj 2023 15:29
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan

PĂ«rshkrimi

Tenda Ardi 📲 049 81 71 81 / 049 30 64 93
- Ju ofrojmë me qera :
•Tenda të ndryshme
•Shankerica ( Të bardha dhe të zeza )
•Karrika Tiffany
•Karrika me mbulesë ( Te bardhë dhe të zezë)
•Karrika të thjeshta
•Tavolina rrumbullake për 10 persona
•Tavolina katrore për 10 persona
•Tavolina katrore për 4-6 persona
•Dekore për çift dhe për tavolina
•Muzikë (DJ)
- Rezervoni datën tuaj në tel/viber/whatsapp
Instagram : @tenda_ardii