Bmw E90 2.0 Dizel vp 2012 Rks 5 Muj

Çmimi: 8.900 €
Bmw E90 2.0 Dizel vp 2012 Rks 5 Muj

Detajet

Postuar
4 korrik 2023 10:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjilanit > Gjilan
Marshi
Manual
Kilometrazha
20 000 - 24 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
BMW
Modeli
318

Përshkrimi

Bmw E90 Dizel 2.0 vp 2012 Sakt librez Rks 5 Muj Vetura esht e ardhur prej Zvicrre me 241.000 km Vetura esht gjendje shum tmir dhe ekonomik 6 shpejtsi te para + R Posedon climatronic Senzora parkingi para mbrapa Airbag Abs esp tempomat etj Qmimi 8900 Euro Per inf 044 142 273 Gazi