Vetura
Gjilan

BMW | Vetura në shitje në Gjilan

Kategoria

Lloji

BMW

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW MERCEDES DEFEKT
  Vetura

  AUTOTRADE BLEJM VETURA VW BMW MERCEDES DEFEKT

  Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I BLEJM DHE

  Gjilan Sot, 19:28
  5.999 €
 • 5 foto
  Bmw 318d ga zvicerra
  Vetura

  Bmw 318d ga zvicerra

  Bmw 318 d i ardhur nga zvicrra Viti 2013 Km 213000 Full opsione I garantuar per KM dhe JO aksiden

  Gjilan Sot, 18:38
  14.900 €
 • 3 foto
  BMW Pasqyre
  Vetura

  BMW Pasqyre

  shes pasqyren per BMW 318 komanden me rrym por pa nxemje se pasqyrja osht e thjesht por funksionale.

  Gjilan Dje, 12:10
  25 €
 • 3 foto
  Bmw 320 Disel
  Vetura

  Bmw 320 Disel

  Bmw 320 kombi disel ne gjendje te mir . Karrikat likur. Automatik. Sensora pare edhe mbrapa .Navi.

  Gjilan 2 gusht 23:11
  6.200 €
 • 9 foto
  BMW X1 18d Xdrive automatik 2010??
  Vetura

  BMW X1 18d Xdrive automatik 2010??

  Bmw x1 18 d xdrive automatik i sapo ardhur nga zvicrra🇨🇭 Me dogan te paguar

  Gjilan 2 gusht 15:10
  12.600 €
 • 1 foto
  AUTO BARTJE “24H” AUTO BULI
  Vetura

  AUTO BARTJE “24H” AUTO BULI

  auto bartje 24h me kron dhe me sajlle per me shum info”044-165-541

  Gjilan 1 gusht 20:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Blejm vetura te pa Doganuara defekt dhe Aksident
  Vetura

  Blejm vetura te pa Doganuara defekt dhe Aksident

  Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje. _

  Gjilan 31 korrik 20:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bmw 120D Cabriolet M paket 2009
  Vetura

  Bmw 120D Cabriolet M paket 2009

  Shiter bmw 120D cabriolet viti prodhimit 2009 M paket full opsion Me dogane dhe regjistrim 1 vit I

  Gjilan 31 korrik 16:04
  12.500 €
 • 11 foto
  BMW X1 x-drive 123d Automatic
  Vetura

  BMW X1 x-drive 123d Automatic

  - BMW X1 123d x- drive - - Automatic - viti 2010 - km 208000 - nga Zvicrra - me liber servisi - i g

  Gjilan 27 korrik 08:57
  10.500 €
 • 0 foto
  Bejm bartjen e automjetve 24h”Auto Buli” (SHLEP)
  Vetura

  Bejm bartjen e automjetve 24h”Auto Buli” (SHLEP)

  Bejm bartejn e gjithave veturave ne gjith kosoven 24h”Auto buli”044-165-541

  Gjilan 26 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 525
  Vetura

  Bmw 525

  Shitet; BMW 525d,Karavan,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisit me km te gara

  Gjilan 17 korrik 10:56
  14.500 €
 • 5 foto
  Shitet BMW 525d
  Vetura

  Shitet BMW 525d

  Shitet BMW 525d 3000 kubik viti i prodhimit 22.12.2008 ne gjendje shume te mire e ardhur nga zvicra

  Gjilan 5 korrik 12:42
  14.800 €
 • 0 foto
  BMW E60
  Vetura

  BMW E60

  BMW E60

  Gjilan 30 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Karrika me tapacira per BMW Seria 5 mbi 2003
  Vetura

  Karrika me tapacira per BMW Seria 5 mbi 2003

  Shiten Karrikat me tapacira per BMW Seria 5 E61 viti i prodhimit mbi 2003 KARAVAN Se bashku me karr

  Gjilan 30 qershor 09:22
  190 €
 • 5 foto
  Karrika me tapacira per Bmw Seria 7 E38 (99 - 01)
  Vetura

  Karrika me tapacira per Bmw Seria 7 E38 (99 - 01)

  Shes Karrikat dhe tapacirat lekure ngjyre krem me levizje elektrike dhe me nxemje per Bmw Seria 7 E3

  Gjilan 30 qershor 09:22
  320 €
 • 4 foto
  Karrika lekure e zeze per Bmw Seria 5 E39
  Vetura

  Karrika lekure e zeze per Bmw Seria 5 E39

  Shes Karrikat lekure ngjyre te zeze me levizje elektrike dhe me nxemje per Bmw Seria 5 E39 Karavan (

  Gjilan 30 qershor 09:22
  220 €
 • 10 foto
  SHES BMW 2.0 Dizel
  Vetura

  SHES BMW 2.0 Dizel

  Shes bmw 320 dizel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike

  Gjilan 27 qershor 01:06
  5.300 €
 • 11 foto
  BMW 320D 184PS - LCI
  Vetura

  BMW 320D 184PS - LCI

  Bmw 320d Facelift - LCI Motor i tipit te ri me 184 PS Viti i prodhimit: 2010 E doganuar qe gjashte m

  Gjilan 18 qershor 00:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiter BMW 530 D , 2011 me 1 vjet regjistrim
  Vetura

  Shiter BMW 530 D , 2011 me 1 vjet regjistrim

  Shitet bmw f10 530 d 2011 me 1 vjet regiistrim , vetura e doganuar , regjistruar ne Kosove per her

  Gjilan 6 qershor 14:18
  16.000 €
 • 4 foto
  Bmw 2004 dizell 3.0 automatik
  Vetura

  Bmw 2004 dizell 3.0 automatik

  Vetura ne gjendje te mire

  Gjilan 28 maj 02:09
  7.600 €
 • 7 foto
  BMW 330D M
  Vetura

  BMW 330D M

  330d, M- Paket, 250 PS, ndrruesi automatik(6+), S-mode, fellne 18\'\' M-origjinal, goma te reja 201

  Gjilan 12 maj 08:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X3 2.0d 4x4 Automatik M Paket
  Vetura

  BMW X3 2.0d 4x4 Automatik M Paket

  BMW X3 2.0d 4x4 Automatik M Paket - 2x M Paket - GPS - Panoram - Kamer mbrapa - Senzora Parkingut -

  Gjilan 9 prill 18:21
  16.500 €
 • 8 foto
  BMW X3, 2.0, dizel
  Vetura

  BMW X3, 2.0, dizel

  Shitet BMW X3, 2.0, dizel, i ardhur nga Zvicra me kilometra te garantuara. Regjistrimi i pare ne nen

  Gjilan 15 mars 18:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Bmw 530 GT X DRIVE
  Vetura

  Bmw 530 GT X DRIVE

  Shes bmw gt i sa po doganuar ne maj i ardhur nga gjermania osht gjendje perfekte me gjitha serviset

  Gjilan 13 shkurt 09:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  BMW 118 Dizell
  Vetura

  BMW 118 Dizell

  BMW 118 2.0 Dizell viti 2009 gjendje perfekte hargjimet shum te vogla 5.5L per kilometra ju garant

  Gjilan 12 shkurt 11:21
  8.150 €
 • 4 foto
  BLEJ VETURA DEFEKT NDESHJE VW BMW AUDI ?
  Vetura

  BLEJ VETURA DEFEKT NDESHJE VW BMW AUDI ?

  Prizren Fushë Kosovë Auto-Trade24 •••I BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE PA DOGAN PO ASHTU I B

  Gjilan 23 janar 00:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Marr X5 kompenzim
  Vetura

  Marr X5 kompenzim

  Punojm te gjitha punetne brendshme Ujë Rryme Nxemje die te gjitha Punkte e suvatimit izolime te ja

  Gjilan 14 janar 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mar me ndrrim X3,X5,X6
  Vetura

  Mar me ndrrim X3,X5,X6

  Mar me Kompenzim ( ndrrim) vetura x3x5x6 ose ndonje vetur e cila um konvenon punojm te gjitha punet

  Gjilan 14 janar 11:34
  10.000 €
 • 0 foto
  Shitet BMW 525d f10 3.0 dizel
  Vetura

  Shitet BMW 525d f10 3.0 dizel

  Shitet vetura nga zvicrra.

  Gjilan 28 dhjetor 08:13
  23.900 €
 • 8 foto
  Bmw x5 40d x- drive
  Vetura

  Bmw x5 40d x- drive

  - Bmw X5 40 d x-drive -🇨🇭🇨🇭🇨🇭 - viti 2012-2013 - km 193000 - libra servisi - i posa servisiuar 1900

  Gjilan 19 dhjetor 13:50
  22.900 €
 • 11 foto
  BMW X6 40d XDrive
  Vetura

  BMW X6 40d XDrive

  - Bmw x6 40d x drive - - viti 2011 - km 183000 - i posa ardhur nga zvicrra - me liber servisi - kame

  Gjilan 26 nëntor 13:09
  28.900 €
 • 8 foto
  Bmw 318 GT
  Vetura

  Bmw 318 GT

  Bmw 318GT Cmimi 17,720€ Viti 2015 Km 159,000 Kw 110 Ps 150 Likur mbrenda Luxury Line Me me gjith

  Gjilan 26 nëntor 00:50
  20.995 €
 • 6 foto
  BMW 118i Mpacket
  Vetura

  BMW 118i Mpacket

  Bmw series 118i Mpacket cabrio Viti prodhimit 2009 Ne gjendje shum te mir dhe i ruajtur i adhur nga

  Gjilan 18 nëntor 10:31
  6.900 €
 • 10 foto
  BMW 120 DIZELL AUTOMATIK 2005 RKS
  Vetura

  BMW 120 DIZELL AUTOMATIK 2005 RKS

  Shitet verura Bmw 120 dizell ne gjendje shum te mir shum e rujtun, automatik i regjistrum Rks me go

  Gjilan 22 tetor 07:30
  6.700 €
 • 9 foto
  BMW 530 DIESEL
  Vetura

  BMW 530 DIESEL

  BMW 530 diesel me te gjitha seevisat e kryera shum i ruajtuar ashtu si mrenda edhe jasht pa asnje vr

  Gjilan 28 shtator 12:16
  3.300 €
 • 10 foto
  Bmw X3 2.0d,Automatik i ardhur nga Zvicra
  Vetura

  Bmw X3 2.0d,Automatik i ardhur nga Zvicra

  Shitet BMW X3 2.0 Diesel Xdrive pa dogane i ardhur nga Zvicra me gjendje perfekte,viti 2010,Pa doga

  Gjilan 28 shtator 00:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW 530GT
  Vetura

  BMW 530GT

  shitet vetura BMW 530 GT,viti,2010,ngjyre e bardhe,automatik,lekur e zeze, vetura eshte shume e ruaj

  Gjilan 26 shtator 11:33
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  bmw 320
  Vetura

  bmw 320

  bmw 320 manual viti 12.2008 ardhur nga zvicrra rexh i par xhenjde perfekte

  Gjilan 24 shtator 14:49
  7.800 €
 • 9 foto
  BMW 530 Diesel
  Vetura

  BMW 530 Diesel

  BMW 530 diesel me te gjitha seevisat e kryera shum i ruajtuar ashtu si mrenda edhe jasht pa asnje vr

  Gjilan 23 shtator 11:48
  3.500 €
 • 7 foto
  Bmw 530
  Vetura

  Bmw 530

  BMW 530 diesel me te gjitha seevisat e kryera shum i ruajtuar ashtu si mrenda edhe jasht pa asnje vr

  Gjilan 16 shtator 17:52
  3.300 €
 • 0 foto
  Bmw x3 2l 184ch diesel
  Vetura

  Bmw x3 2l 184ch diesel

  Shes Bmw ose boj ndrime me Banes Per ma shum info Contaktonum ne nr Viber ju faliminderit Viber

  Gjilan 16 shtator 16:21
  28.000 €
 • 10 foto
  Bmw x5 35d 2011
  Vetura

  Bmw x5 35d 2011

  Bmw x5 35d,3.0,diesel,286ps,2011(facelift) Panoram,uleset me memorje,nxemje ne ulese dhe timon,senso

  Gjilan 15 shtator 01:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bmw 118d
  Vetura

  Bmw 118d

  4.5 deri 5.5 liter per 100km Pa Defekt ...

  Gjilan 14 shtator 17:17
  6.000 €
 • 3 foto
  Drit per BMW E60
  Vetura

  Drit per BMW E60

  Drita eshte xenon

  Gjilan 12 shtator 19:13
  100 €
 • 0 foto
  Bmw 320d m-Performance
  Vetura

  Bmw 320d m-Performance

  Bmw f30 m-Performance prej origine boj ndrrim me banes ose truall ne gjilan ose prishtin,vetura gjin

  Gjilan 9 shtator 14:16
  25.000 €
 • 7 foto
  BMW 116 2.0 BENZIN (110 km) 1 PRONAR PREJ FABRIKES
  Vetura

  BMW 116 2.0 BENZIN (110 km) 1 PRONAR PREJ FABRIKES

  Bmw 116 2.0 Benzin 4 Cilindra Vp 2012 Pa Dogan E Ardhun Nga Gjermania , 110 Km Te Sakta Garantojm ,

  Gjilan 8 shtator 09:33
  6.800 €
 • 2 foto
  Agregat
  Vetura

  Agregat

  Shes agregatin 6.5 dizel

  Gjilan 4 shtator 20:09
  450 €
 • 0 foto
  Shiten fellne Per Bmw
  Vetura

  Shiten fellne Per Bmw

  Fellnet jan Te M3 shiten me goma

  Gjilan 31 gusht 10:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes fellne 17 per Bmw
  Vetura

  Shes fellne 17 per Bmw

  Fellnet jan te M3 shiten me goma

  Gjilan 30 gusht 18:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qmimi volitshum
  Vetura

  Qmimi volitshum

  Shitet bmw525tabela France esht gjiri viti esht 2009 kalume ika253000 esht drum me singjir pumpa ul

  Gjilan 28 gusht 23:05
  Me Marrveshje